Post Delivery Mi a megoldás a röntgensugarakra? [Kérdezd a csomagolást]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Szia BB közösség!
Tudom, hogy erre a kérdésre nincs végleges válasz. De amiről kérdezem,
Milyen csomagolási módszerek és technikák csökkenthetik a nemzetközi szállítás során a röntgensugarak által elkapott küldemények lefoglalásának valószínűségét?

Azt hiszem, a mylar zsákok használata a legjobb módja annak, hogy elrejtse a termékeket a röntgensugarak elől, igaz? Amennyire tudom, ez zavarja a sugarakat.
Vagy jelzi, hogy valami gyanús?

A súly szerinti mennyiség befolyásolja a tartalom megjelenését a röntgensugár alatt a mylar zacskók használatával? vagy ez csak a műanyag zacskókkal történik?

Továbbá, Mit gondoltok srácok a fitneszkiegészítő tégelyek használatáról, mint a tejsavó és ezek a dolgok? Úgy gondolom, hogy a termékek, mint a tabletták vagy kristályok belsejében az üvegek, a valódi tejsavópor között, normál műanyag zacskóval (nem mylar). Ez elég normálisan fog kinézni a röntgenfelvételek alatt.
Vagy a röntgen gyanús lesz a tartalom közötti sűrűségkülönbség?

Köszönöm mindenkinek srácok.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hé, ember!

Úgy hallottam, hogy a Mylar-zsákok nem akadályozzák meg a röntgensugarakat 100% -ban. Azt hallottam, hogy a röntgensugaraknak problémáik vannak az alacsony sűrűségű anyagokon, például a fán való ''átlátással''.
A legjobb lenne valószínűleg elrejteni valamibe. Olvastam németországi srácokról, akik 4MMC-t szállítottak Németországból Új-Zélandra saját maguk által préselt dobozokban. Egy hamis márkajelzéssel látták el őket, és fél évig szállították. Valójában nem csempészésen buktak le, hanem azon, hogy túl hülyék voltak a laborjukban.

Csak ennyit tudok mondani, de úgy gondoltam, hogy hasznos lehet :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Szia van valakinek. Link a coca gumivá áztatását és extrakcióját tárgyaló szálhoz?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vezérfonal. Amikor röntgenfelvételre kerülsz, egy mellényt tesznek beléd, amiben ólomlemezek vannak. Az ólomfólia elképesztően hangzik. Nem hiszem, hogy a tejsavófehérje konzervdobozban lévő tabletták bárkit is megtévesztenének, de a tablettás üvegben lévő tabletták talán igen. Nagyon óvatosan húzd le a fóliát, és a ruhavasalóval tedd vissza.
 
Top