Question Melyik a kedvenc pilleprésed?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Szia mindenkinek, remélem, u jól van. Ez az első hozzászólásom itt, és nem az utolsó. Van egy egyszerű kérdésem, és ez nem is igazán kérdés, hanem inkább egy véleménykérés. Megmagyarázom, 1years óta használom a saját kézműves tablettás présemet az XTC-hez, de fel fogok nőni a minőséget, így szükségem van egy igazi présre, tudsz nekem véleményt mondani a múltbeli présedről vagy a jelenlegi présedről? Ez segíteni fog nekem a következő présem kiválasztásában. Tx All és később találkozunk.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Hello!
Úgy érti, hogy gép, vagy bélyegző?

Ha úgy érti, bélyegző csak menjen bármilyen kis bélyegző, mint a PP, Punisher
mert ezek kevesebb port igényelnek. És kerülje a hátoldalon lévő adagolós bélyegzőket is.
Menj valami olyannal, ami sok színben jól néz ki.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Van véletlenül egy link, ahol meg lehet vásárolni egyet, mivel nem találom, hogy hol lehet megvásárolni őket sehol.
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Szia ! Köszönöm ur visszatérés, úgy értem gép , de köszönöm bélyegző volt a következő lépés. ha van bármilyen visszatérés a tabletták sajtó gép vagyok nyitott.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
van valakinek fogalma arról, hogy a dutchmasters/qdance crew miből készíti a kétszínű tablettáit?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Döntenie kell a gyártási mennyiségről (tabletták óránként) és a tabletták méretéről (mennyi hatóanyag és segédanyag). Ezt követően kiválaszthatja a berendezéseket, Kínában sok lehetőség van, részenként is megrendelheti.
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Oké köszönöm, értem mire gondolsz,ezt ellenőrizni fogom.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Van egy forgógép, amely az ilyen jellegű készítésre szolgál.

Kereshet a Google-on, és meg fogja találni őket.

csak írja (kétszínű forgó tablettázógép)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Van kézi sajtó, amit otthon lehet elkészíteni? vagy valamilyen módon kézi sajtót lehet készíteni?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kerülje el ezt az elképzelést, minden kézi konstrukció nem rendelkezik elegendő nyomással, a tablettája szétesik és morzsolódik.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nem értem a kérdést... A TDP-5 elégséges ahhoz, hogy MINDEN tablettát lemásoljon. A hatóanyag és az egyéb összetevő(k) szerepet játszanak abban, hogy "mennyi" tömörítésre van szükség a sajtóból a kérdéses tabletta elkészítéséhez.
a morzsolódástól való félelem nélkül!!!!!!!!!!!!
 
Top