hol találom meg a szintézishez szükséges összes vegyszert?

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
ive próbáltam megtalálni a vegyi anyagok / reagensek, de nem találom őket ive nézett át az összes kínai és európai szállítók
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
UK vagyok, és a reagensek honlapján nincs , higany-nitrátot kínálnak
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hol szerzik be a PMK glicidátot?
Megnéztem az Alibaba-t, és sok beszállító van, de nem tudom, hogy ez a legbiztonságosabb módja-e az ilyen típusú termékek beszerzésének.
Melyik beszállítótól szokott ilyen típusú reagenseket kérni?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm, ez messze a legjobb fórum, ahol valaha is voltam, ti srácok legendák vagytok.
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
a kénsav elérhető bármilyen típusú, könnyen hozzáférhető üzletben (pl.: hardver, autó stb.)? Csak kis mennyiséget keresek személyes felhasználásra szánt szintézishez. Nincs biztonságos helyem a szállításhoz, hogy online rendelhessek reagenseket.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
A kénsavoldatot az akkumulátor elektrolitjaként használják, és a boltban megvásárolható. Ez a téma azt írja le, hogyan lehet az elektrolitból nagy kénsavkoncentrációt nyerni.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
lépjen kapcsolatba ezzel a kínai beszállítóval, Wickr me: offergood. Könnyen ellenőrizhető a képek, videók, hozam kérésével....
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A kénsav az EU-ban nem kapható bolti vásárlásra. Néhány éve már szerepel a robbanóanyag- és a kábítószer-prekurzorok listáján is. Még mindig kapható medencék pH-szabályozó vegyszereként, körülbelül 30%-os koncentrációban, vagy 17%-os koncentrációban fémfestés előtti zsírtalanító oldatként. Vagy autóakkumulátorokból is ki lehet menteni piszkos, hígított formában, általában ólomszennyeződésektől hemzseg, és desztillálni kell, hogy tisztává váljon. Ez azonban a legbiztonságosabb módszer.
 
Top