Question Melyik vegyi anyagot nevezik B-olajnak is az amfetaminok számára

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlök mindenkit!
én már sokszor készítettem amfetamint p2np-ből, tehát nem vagyok teljesen kezdő.
Most kaptam egy kis narancssárga/piros olajat, amit Hollandiában B-olajnak hívnak.
Szerintem ez vagy az APAAN olaj(folyékony) vagy már a BMK(fenilaceton).
A pH: 5 és jellegzetes szaga van.
Tud valaki segíteni nekem, hogy helyesen azonosítani?
Thx
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Szia, megkérdezted az olaj forrását, hogy mi ez?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Azt mondanám, hogy BMK (mivel az APAAN savas körülmények között BMK-t képezve hidrolizálódik)de ez csak egy találgatás, próbálja meg azonosítani a forráspontot.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
A P2P (fenilaceton, fenil-2-propanon) vagy BMK (benzilmetil-keton) jól desztillál gőzzel, ezért kis mintát helyezzen x5 térfogatú vízzel egy egyszerű kis méretű desztilláló készülékbe 2 üveg kémcsőből, és desztillálja le, hogy világos sárga, olajos, kellemes szagú felső réteget kapjon, hogy megerősítse, hogy P2P-vel rendelkezik. A jobb elválasztás érdekében apró mennyiségű NaCl-sót is hozzáadhat a befogadó csőbe.
Az APAAN (alfa-fenilacetoacetonitril) tiszta állapotban fehér por, különben valamilyen oldószerben oldott vagy elég szar minőségű.
 

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm mindenkinek. én már destilláltam, és ez egy sárga olaj. nem tudom megmondani a pontos forráspontját, mert a vákuumdesztilláció, de iam most már elég biztos, hogy a bmk. és a szintézis az amfetamin működött, ahogy kell.
Nagyon szép fórum
xD
 
Top