• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Ki lesz a következő elnök?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im lesz a következő elnök nyilvánvalóan 🙄
vote fidelis 2024, i would make all drugs legal :)

minden komolyan gondolom, hogy őrültség, hogy egy erőszaktevő és egy szenilis ember között kell választanunk. egyiküknek sem kellene vezetnie. szerintem trump képzettebb, de hes egy szemétláda, és hagyja, hogy ő legyen az országunk arca, rossz szájízt hagy a számban.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát nem érdekel vagy követem a két fő jelölt egyikét sem. Ha szerencsejátékot akarnék játszani? Azt hiszem, hogy Trump kaphatná meg. Nem tudom, hogy meg fog-e történni, ez csak az én érzésem ma.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trump elárasztják a bírósági megjelenések. Biden normális elnök, aki jó munkát végez, és békés a NATO-val, az EU-val és a többiekkel. Elég volt Trumps zsarnokoskodása a világgal, hogy a redneckjei kedvében járjon. JOE BIDEN MÁSODIK TERM egy biztos dolog (az orvosa közel)🗽szabadság mindenkinek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nem mindegy. Nem számít, hogy ki az Identitás, nem számít a szavazatod A két rossz közül a kisebbik rossz elméletei elkoptak és hamisnak bizonyultak. Csak ne feledje mindenki.
SOHA SEMMI SEM TÖRTÉNIK. Az amerikai szövetségi választásokon nem. Több mint egy évtizeden keresztül szorosan követtem a kormányt. Szinte semmi sem úgy működik, ahogyan azt sugallják. A politikusok évszázadokat töltöttek azzal, hogy biztosítsák, hogy védve legyenek a büntetőeljárástól. Tényleg csak ők és mi vagyunk.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner jól eltalálta. Nem tudok jobban egyetérteni
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner I cant egyetértek. Ez egy tény
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ez számít Ukrajna győzelmének az orosz terror ellen. Szeretem Joe Bidens (vád nélkül) normális gondolkodását: Amerika vezeti a világot a nagysághoz, (de a fia zavart kemmastorbatorista)...Ó én túlságosan sürgető vagyok egy szerelmi partnerhez
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Normális gondolkodás? biden szenilis. egy beszédet sem tud úgy elmondani, hogy ne térjen el a tárgytól. idősek otthonába kéne tenni, nem hivatalba. valaki hozza be az öreg fingnak a lélegeztetőgépet, jézusom.

Nem tetszik, hogy Trump mennyire harcias és durva, de egyik sem jó választás! Azt hiszem, Biden az egyetlen, aki az USA és Putyin között áll, de ez nem mond sokat...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Igen Biden alkalmasak a hivatal megmentése a világ, de lehetne fittebb, de még mindig ő rendben van velem. Az eredmény számít. Az USA a világ defacto pecsétje.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Szerintem pozitív és Biden normális, de gyenge, Trump egy huligán. Joe Biden go go go go te
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Őszintén szólva nem látok hatalmas változást, függetlenül attól, hogy végül melyik jelölt nyer. Nagyon aggódtam, amikor Trupot először megválasztották. Nem értek egyet sok politikájával, de Biden vagy Trump nem látok semmi jelentőset. Az ország egyik fele egy ideig mérges lesz, de fogadok, hogy ez lesz a vége.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Két rossz közül a kisebbik rossz kölykök, csatlakozzunk Oroszországhoz és égessük le Kínát? Ők jelentik az EGYEDÜLÁLLÓ fenyegetést a mi társadalmi-politikai-gazdasági dominanciánkra. Viccelek persze ezek a hülyék verik a mellüket és fenyegetik egymást, de soha többé nem lesz még egy atombomba bevetve vagy akár csak tesztelve. Fizikailag nem is lehet megtenni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nem tudnak egy másik atombombát használni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Azt hiszem, ha megtehetnék, megtennék, de ehelyett a legsúlyosabb bombázási kívánságainkra. MOAB-ot használunk. Azt hiszem, ha megnézné a hivatalos csatornákat, akkor azt találná, hogy van egy világméretű szerződés, amely magában foglalja a nukleáris fegyverek használatának vagy tesztelésének mellőzését, de azt hiszem, hogy van egy homályosabb ok. Plusz minek kellene manapság bárkinek is nukleáris fegyvert használni, amikor vannak felfegyverzett műholdjaink, amik pár méteres pontossággal képesek lyukat égetni a földbe?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Azt hiszem, ha megtehetnék, megtennék, de ehelyett a legsúlyosabb bombázási kívánságainkra. MOAB-ot használunk. Azt hiszem, ha megnézné a hivatalos csatornákat, akkor azt találná, hogy van egy világméretű szerződés, amely magában foglalja a nukleáris fegyverek használatának vagy tesztelésének mellőzését, de azt hiszem, hogy van egy homályosabb ok. Plusz minek kellene manapság bárkinek is nukleáris fegyvert használni, amikor vannak felfegyverzett műholdjaink, amik pár méteres pontossággal képesek lyukat égetni a földbe?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Akárhogy is, az USA veszít. Trump nyer..........true chance a demokráciánk a 30/40-es évek Németországához hasonló módon omlik össze.
Trump veszít......az emberek az utcára vonulnak, mint január 6-án.

Személy szerint ,én felhalmozok egy két hónapos készletet sült babból és készítek egy csomó 6,5 creedmoor töltényt az alagsorban, közvetlenül a kémiai laborom mellett.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Valahogy úgy gondolom, hogy ugyanaz lesz a dolog más arccal, ha Trump nyer
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Remélem, hogy igaza van. Mindazonáltal, bab és lőszer nekem. Csak arra van szükséged, hogy túléld az első egy-két hónapot, amíg mindenki más éhezik és lövöldözik egymást.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Egyetértek, függetlenül attól, hogy ki az elnök. Én is feltöltöm a készleteimet. Nem vagyok szuper messze, de van MRE, víz és néhány lőfegyver. Nem állunk készen arra, hogy bunkerbe vonuljunk, de el akarok jutni oda. Nem csak az elnök miatt. Egyetlen kóbor asztroidra vagyunk attól, hogy készen álljunk arra, hogy egy ideig egyedül legyünk.
 
Top