Miért olyan kicsi a DMT hozamom?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Követtem az útmutatóban szereplő lépéseket.
Használt
250 g őrölt mimosa hostiles gyökérkéreg.
Deionizált víz
Nátrium-hidroxid NaOHp
Zippo öngyújtó folyadék.

Rázattam és hagytam szétválni ahogy mondják és kivettem a sárga folyadékot.
Megismételtem a folyamatot, és miután a fagyasztóban hagytam, csak egy DMT vape stickhez volt a hozam. Ami határozottan az volt, amire számítottam.

Mit csináltam rosszul, mert ez volt a második alkalom, amikor ezt csináltam, és ugyanazt az eredményt kaptam.

Az egyetlen gondolat, ami eszembe jut, hogy a gyökérbordák nem voltak szuper finomra őrölve. Elektromos kávédarálót használtam.
Nem biztos, hogy ez volt az, ami elrontotta a hozamomat.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
A DMT hozamát a tek és legfőképpen a kéreg minősége befolyásolja. Ha rossz minőségű kérget használt, akkor rossz hozamot fog kapni. Nem hiszem, hogy a hozamod a por őrlése miatt rossz, szerintem egy kávédaráló elég jó a kéreg porításához. Javaslom, hogy próbálja ki a Cyb's Hybrid AB Salt tek használatát. Nem használhatsz többet, mint 100g-ot ahhoz a tek-hez, de a hozam nagyon jó, szóval csak csinálj több adagot. Szintén próbálj meg jó kéregforrást beszerezni.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Míg ezelőtt, nem találom most már, a YT GordoTek mutatott egyszerű extrakciós módszer, amennyire az én és a barátom tapasztalata azt mutatja, hogy ez volt a legjobb hozam és a legegyszerűbb módszer, ahogy láttam. Meg kell kaptam, hogy a videó letöltött valahol, ha azt akarod, hogy tudok csinálni egy kis keresést, és elküldöm neked @fosties.

Let me know :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ez a
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Úgy néz ki, hogy az egyik, ő kapott 2 verzió előtt eltávolították a YT. Még mindig van egy videó verzió, ha valakit érdekel. ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Valamint, nem emlékszem a srác nevére, de volt olyan rohadt idióta proof AB tek, szó szerint 4 hozzávaló és egy üveg + pyrex edény a párologtatáshoz. :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Próbáltam a folyadékot egy kicsit melegíteni is a hozam növelésének reményében, de ez sem segített.
Talán a gyökérkéreg, amelyben kis mennyiségű DMT van.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
A fűtésnek valószínűleg semmi köze a hozamnöveléshez :) imo. alacsony minőségű gyökérkéreg a kérdés....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. miért nem használtál valamit a pH megváltoztatására, csak most kattintottam... vagyis laza mész vagy valami ilyesmi...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
A savanyítás kulcsfontosságú lehet, hogy többet húzzon ki, nem biztos, hogy...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Im nem egy szakértő, de amennyire emlékszem dimetil-triptamin könnyebben oldódik a pH kisebb, mint 7, remélem, valaki jobb ismeretekkel korrigálni engem, ha im nem igaz.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Nem tudok semmit a mögötte álló kémiáról, de ezt legközelebb megpróbálhatom.

Furcsa, mert tényleg ekkora különbség van a gyökérkéregben lévő DMT mennyiségében? Honnan lehet tudni, hogy "jó" vagy "rossz" gyökérkéregről van szó? Ez az egyetlen általam ismert forrás, ahol megvásárolhatom, így úgy tűnik, hogy az alacsony DMT gyökérkéreg különböző jelvényei vannak.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Igen, van ilyen különbség. A jó és a rossz leginkább az eladótól függ. Man tbh. Vásárolhatsz olyan kolbászt, amiben 35%-ban találkozunk, a többi pedig rejtély + MSG..... És vehetsz olyan kolbászt, ami alapvetően 98%-ban húst tartalmaz, titokzatosság nélkül....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
És ahogy már mondtam, a pH-nak 7-nél kisebbnek kell lennie...
 
Top