Miért nincs amfetamin oxalátsó formájában

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Miért nincs amfetamin oxalátsó formájában
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Az aminok oxolát sóját képezheti, de azt hiszem, ez egy kicsit trükkös, lehet, hogy jó alternatíva a hcl-hez, de ha a termékben maradt oxalát sav van, akkor mérgező.

Az amin freebase-t feloldottuk 5x annak térfogata száraz IPA-ban, és cseppenként hozzáadtuk 1eq IPA-ban oldott vízmentes oxálsavhoz. Néhány esetben közvetlenül nem képződött szilárd anyag. 3x térfogatnyi étert adtunk hozzá, és teh erlenmeyert a fagyasztóba helyeztük. Egy órával később egy terjedelmes, bolyhos, fehér csapadék képződött. Ezt vákuumszűréssel megszűrtük, és egy gélszerű szilárd anyagot kaptunk. Ezt éterben tritráltuk, és szívással, majd vákuumban szárítottuk. A visszanyerés 60-95 % között volt.
A szűrlet bepárlása olajos anyagot eredményez, amely éterrel lefedve és fagyasztóba helyezve megroppan. Az IPA:éterrel történő újrakriszatlizálás eltávolítja az oxálsav utolsó nyomait is.

Ezzel a módszerrel citrátok is képezhetők
Az ipa helyett próbálkozhat etil-acetát használatával.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm a türelmét a válaszadásban, valójában még nem jutottam el odáig. Jelenleg kudarcot tapasztalok az efedrin ephedrából való kivonásának folyamatában efedrát használva.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Minden rendben van, ami az Ephedrából való kivonást illeti, nem tudok segíteni, mert soha nem tettem meg magam, vagy még csak nem is kutattam sokat róla.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Van egy merész ötletem: Mivel az Ephedra sinica forró vízben feloldva folyamatosan efedrint szabadít fel, lehetséges lenne-e az Ephedra sinica, jód, vörös foszfor és víz keverékét közvetlenül 24 órán keresztül reflux alatt melegíteni? Az így kapott termékből közvetlenül szabadbázisú metamfetamin nyerhető-e?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Talán alacsony hozamú lesz, sok szerves melléktermékkel és ki tudja, milyen mellékreakciókkal, egyáltalán nem ajánlanám
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm, de a jelenlegi korlátozott erőforrásaim mellett talán nem fogok tudni hasznos terméket előállítani. Jelenleg még az efedrin prekurzorát, az efedrin prekurzorát sem tudom hatékonyan kivonni az efedra növényből.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Próbáljon ki más útvonalakat,talán próbálja meg az efedrin vagy az ál-ephedrin kivonását a tablettákból.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Az én országomban nem férnek hozzá ilyen gyógyszerekhez, és sok oldószer korlátozottan használható. Jelenleg úgy tűnik, hogy a legéletképesebb lehetőség az efedrin kivonása az efedra növényből, majd a moszkvai útvonal követése jód és vörös foszfor felhasználásával refluxban. A következő akadály azonban a sósavgáz beszerzése, és nem vagyok biztos benne, hogyan tovább. Van valami javaslata a sósavgázzal kapcsolatban? A vízmentes kalcium-szulfát és az oxálsav képes sósavgázt előállítani? Az egyetlen sav, amihez hozzáférhetek, az oxálsav, ezért kérdeztem az oxalát-sókról. és az egyetlen elérhető oldószer a kivonáshoz a petróleuméter, és nem tudom, hogy közvetlenül helyettesítheti-e a kloroformot vagy a toluolt az alkalmazáshoz.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Nem javasolnám a hcl(g) kezelését sok kezdő kémikus így halt meg, a hcl gáz előállításához kénsavra lenne szükséged.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sósavgáz nélkül még ha sikerülne is a metamfetamin szabadbázisát előállítani, akkor is nehéz lenne kristályosítani. Van más javaslata? A kénsav korlátozottan és nem áll rendelkezésemre.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Próbálta már ezt maga is, és esetleg tudna néhány képet mellékelni a végtermékről?

Egy másik fórumon találtam, ahol a felhasználó azt is megemlítette, hogy az oxálsav helyett citromsavat is lehet használni ugyanebben az eljárásban :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Attól függ, hogy melyik országban található
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
El lehet-e végezni a kristályosítást sósavas oldat titrálásával?
 
View previous replies…

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Jaj, jaj, az éter is szabályozott, akkor a petróleumétert is lehet használni?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Éter helyett két oldószeres átkristályosítást végezhet ipa és aceton segítségével,ha akarja, csak acetonban is elvégezheti,nem kell vízmentesnek lennie.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Csak petróleuméterhez tudok hozzáférni, használhatom-e?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u tehet sót, de amfetamin hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Szia! Van tapasztalatod az amfetamin hcl előállításában vagy bármilyen liks sbout annak előállításában?
 
Top