William Dampier 4MMC He Havr című könyve

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
William Dampier a következő 4MMC szintézist adta meg nekem. Beszélgettünk oda-vissza, de péntek óta h hasn4 pukkant át, ami nem jellemző hi. elment, és nem tudtam tanácsot / segítséget kérni tőle, mert úgy érzem, valami nem stimmel abban, amit csinálok. az összetevők és a módszer az alábbiakban szerepel. iI eljutottam abba a szakaszba, ahol a DCM-hez egyenlő mennyiségű ionmentesítettet adok hozzá, majd 5ph-ig adtam savat,, NEXT BIT I WASNT SURE SO I CHECKED THE PH LEVEL OF TOP LEVE AFYER ADDING ACID AND SHAKE WELL THEN DO PH CHECK ON THE WATER ONLY? AKKOR IS, AMIKOR HOZZÁADOM A SAVAT, ÉS ELÉRI AZ 5 PH ÉRTÉKET, FOLYTASSAM AZ ECM, 4MMC ÉS A DEIRONIZÁLT ECM RÁZÁSÁT?

Azt mondták nekem, hogy ha a PH 5PH-ra emelkedik, a 4MMC-t ki kell rúgni a DCM-ből és a vízbe, de nem vagyok benne biztos, hogy ez így van vagy sem.

VÁROM, HOGY A "4mmc WAYER KRISTÁLYOSODJON A PILLANATBAN, de nem tudom, hogy van-e 4MMC a vízben számomra. Kristályosodjon, nem vagyok biztos benne, hogy mit csináljak.


Kihagytam egy SREP-et iMAYBR?

ÖSSZETEVŐK ÉS MÓDSZEREK, AMIT William DAMPIER MEGADTA, EZEK A SZAKASZOK hiányoznak, mint például a shak.

William Dampier a következő 4MMC szintézist adta meg nekem. Beszélgettünk oda és vissza, de elment, és nem tudtam tanácsot kérni tőle / hee az üveget egy 4m.e készlet a.oj y-hez.

William Dampier módszer:
1. Adjunk a lombikba 50g100g200g BK-t (BK - szilárd anyag. Ezzel kesztyűben kell dolgozni. Használjon tölcsért a lombikhoz. A következő lépésekig nem árt, ha készítesz egy fotót a lombikban lévő BK-ról. 2. Adjunk hozzá diklórmetánt (150mL300mL600mL min) és keverjük addig, amíg a teljes BK feloldódik. Segíthet az oldódásban a lombik melegítése. A fűtéshez használjunk forró vízzel teli edényt, a lombikhoz fűtőköpenyt vagy mágneses keverőforralót. Keverjük össze a lombikot kézzel rázva, vagy fej fölötti keverővel vagy mágneses keverővel történő keveréssel. Ne melegítse a keveréket 40*C fölé 3. Amikor minden feloldódott, adjunk hozzá 100mL200mL400mL vizes metilamint. Ez egy bűzös mérges gáz a vízben, amelynek olyan szaga van, mint a rothadt halnak. A szagából könnyen megértheted, de nem tanácsolom, hogy belélegezd. Indikátorpapírral ellenőrizheted, lúgos lesz. A metilamint lassan adagoljuk, hogy elkerüljük a túlmelegedést. 4. Amikor az összes metilamint hozzáadtuk, melegítsük a keveréket 35-40*C-ra. Ha a keverék már ilyen hőmérsékleten van, akkor egyszerűen tartsa azt fenn. A metilamin hozzáadása, a keverés a melegítéssel együtt összesen 3 órát vehet igénybe. Ezen idő elteltével öntsünk tiszta vizet, és válasszuk el a diklórmetán rétegtől. Ha a diklórmetán rétegnek rothadt halszaga van, ismételje meg az öblítést tiszta vízzel. 5. Ezután végezzük el a savanyítást, többféle útvonal létezik. Promócióra az egyik kedvenc útvonalamat fogom ajánlani. Hosszabb ideig tart, de jó eredményt ad. A kristályosításhoz tiszta vízre és üvegedényekre van szükségünk. A mosott diklórmetán réteghez tiszta vizet adunk (legfeljebb annyi vizet, amennyi maga a diklórmetán mennyisége) és jó keverés mellett sósavat adunk hozzá, amíg a pH = 5 nem lesz. Ezután a vizes réteget egy üvegtálba leválasztjuk úgy, hogy annak vastagsága 1-1,5 cm legyen. Szobahőmérsékleten, sötét helyen, fedél nélkül hagyjuk. Nem kell keverni. A DCM-et a fagyasztóba tesszük. Várjuk a kristályosodást
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Szia
Válaszolok, amíg William válaszára vársz.
A savanyítás során a keverék pH-ját mérik. Ha a pH keveréskor 5, akkor a folyamat befejeződött.
A savanyítás után hagyni kell, hogy a rétegek szétváljanak. Ezután el kell választani a DCM réteget a vizes rétegtől. Zárja le a DCM-réteget, és tegye a fagyasztóba. Öntse a vizes réteget egy mély tálba, és hagyja kristályosodni. Ahogy a víz elpárolog, kristályok fognak kialakulni.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ezzel ellenőrizni kell, hogy a 4mmc a DCM-ben marad-e.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Szar, máris elvetette.
Jobb DCM-et használni, mint etil-acetátot? Nálunk sokkal könnyebb etil-acetátot beszerezni.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Tehát bármelyik használható, és nincs különösebb különbség a termékminőségben vagy a szintézisben?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tehát nem szükséges a DCM-réteget 4 mmc-vel fagyasztóba helyezni a savasítás előtt?

Mi történik, ha hőmérsékletkülönbségek vannak. Például fél órán keresztül 35 fok volt, valamikor 37 fok volt. Egész idő alatt függő hőmérséklet.
Ezeket a hőmérsékletváltozásokat a reakcióidő változtatásával kell kiegyenlítenem?
(Például kicsit rövidebbre veszem a reakcióidőt, ha 38 fok közelében vagyok, és kicsit hosszabbra veszem a reakcióidőt, ha 35 fok közelében vagyok) ?

Köszönöm szépen srácok. :)
 
Top