dolgozzon hashekkel, hogy lássa a mögötte álló alfanumerikus szavakat a vortex maths segítségével.

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hello mindenkinek, remélem, hogy a cím világos, ha nem, megpróbálom megmagyarázni róla.
Im nem egy profi biztonsági rendszerek személy, vagy más szakember róla. Csak egy egyszerű srác, aki hobbiból tanul matematikát.
Pár hónapja kezdtem el tanulmányozni a vortex matematikát, ami elsőre egyszerűnek tűnik, de amikor a közösségi életünkben használjuk, nehézzé válik, mint például a hash-ok.
Egy korábbi bejegyzésemben bejelentettem, hogy "felfedeztem", hogy úgy mondjam, hogy információt lehet nyerni a karakterekből, amiket egy hash tartalmaz, például egy jelszót tartalmazó hash-ról beszélve. (Tudom, hogy egy hash nem csak egy szót, alfanumerikus stb, hanem komplett fájlokat is tartalmazhat), bár én csak erre szorítkozom az egyszerű kiterjesztésnél, és kemény munka lehet bármilyen hash-ban.
Megpróbálom nagyon egyszerűvé tenni. de nem fogom elmagyarázni, hogyan működik a vortex matematika, az én ötletem, hogy ezt megosszam, (bár sokan biztosan rosszindulatú célokra fogják használni), mivel megértem, hogy hasznos felhasználása lehet, azt is látni, hogy milyen lehetőségeket adhat nekem a tudás vagy ennek a tudásnak az alkalmazása.
Nos, kihagyva minden szkeptikus, meghívom, ha az érvelés nem fogyaszt időt alkalmazni ezt a matematikát, hogy maradjon szkeptikus csendben. Ezeket a matematikákat 4 differenciális területre osztom, hogy alkalmazzam őket a hasra.
1¬ Ismerje az egyes ascii karakterek 1-9 közötti értékeit, ez magában foglalja a betűket, számokat és jeleket. (Mivel csak alfanumerikus szóra alkalmazom, csak betűket és számokat használok, bár kipróbáltam jelekkel, időbe telik, és mivel mindent kézzel kell csinálni, bonyolódik, de meg lehet csinálni), kipróbáltam hash sha 256 és sha 512, mert y mindkét esetben ugyanazzal a módszerrel működik.
2¬ Miután minden betűhöz elhelyeztük az értéket, a hash-t 4 darab 4 számból álló csoportra kell redukálni, a redukció az örvénymatematika szabályával történik.
3¬ Ennek a 4 csoportnak a birtokában megkapjuk a hash szó karaktereinek hosszát, és azt is, hogy mely csoportokat kell kiiktatnunk.
4¬ Miután kiiktattuk azokat a csoportokat, amelyeket nem fogunk használni, ami 2 4 számból álló csoport lesz, máris rendelkezünk a hash szó által tartalmazott összes betű 80%-ával. A pontos számokat és betűket a vortex matematika fraktálgeometriájával kapjuk meg.
Ha a fraktálgeometria megegyezik, akkor az eredmény igaz, ebben az esetben a 4 számból álló csoportnak az a száma kell, hogy legyen a betűk/számok azon tartálya, amely a hash szavát tartalmazza, különben kiesik az eredményből.
Ha a csoport számok összege egyenlő vagy kisebb, mint 5, akkor a hash szava kevesebb, mint 9 karakter, ha kisebb, mint 8, akkor a szó hossza kevesebb, mint 18 karakter, ebben az összegben van összefüggés, csak ide jut el, hiszen az eredmény mindig a pontos számot adja.
Én ezt az egész folyamatot papírral és ceruzával végzem, mert nincs olyan szoftver, ami ezeket a lépéseket automatikusan elvégezné, és a fraktálgeometria kiszámítása után csak pár órát vesz igénybe.
Vegye figyelembe, hogy amikor egy betű ismétlődik az összeg a fraktálgeometria egyenlő 0, de mivel 0 ebben a matematikában nem létezik, az eredmény mindig 9, ez azért van, mert meg kell kapni 3 6 vagy 9, hogy megváltoztassa a polaritás a geometria .
Ne menjünk túl messzire a számok megszerzésével 2 számjegynél több számjegyben egy alfanumerikus szó (2 folyamatos szám), azonban, ha lehet kapni, ugyanígy a jelekkel. Függetlenül a sha 256 vagy sha 512 hash nehézségétől, ugyanazt az eljárást alkalmazzuk mindkettőre, és ugyanazokat az eredményeket kapjuk, mivel ezeknek a matematikáknak a koncepciója az, hogy a teljes halmaz egyszerűsítésével dolgozzanak.
Ezt a módszert 100 hash-sel próbáltam ki, 50-et én készítettem, 50-et pedig egy ismeretlen személy, és a 100 próbálkozás során mindig sikerrel járt.
Amit ezzel el lehet érni, tudva, hogy milyen betűket és számokat tartalmaz a szó, (lehet tudni jeleket is abban az esetben, hogy mi van, a folyamat ugyanaz csak hosszabb), és a szó hossza.
Ne folytasd tovább a tanulmányozást, de biztos vagyok benne, hogy az egyes jeleket a szóban elfoglalt helyük szerint is meg tudod szerezni, vagyis tudni, hogy az egyes jelek milyen sorrendben találhatók, mert a módszerben, amit mutatok, nincs sorrend, csak a betűket kapod meg és a számokat, de a sorrendet nem, viszont biztos vagyok benne, hogy a geometriában van egy sorrendminta, hiszen, mint említettem, a polaritáshoz kapcsolódik, és ez ad rendet.
Meghívom Önt, hogy vizsgálja meg róla, és örömmel járulok hozzá többet a témához, mivel a hálózaton végzett kutatás után nem találtam semmi hasonlót, és ez az, ami a felfedezés háláját generálja, még akkor is, ha ez csak a tudásért van, és nem járul hozzá semmi jövedelmező .
 
Top