Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legális? felülvizsgálat?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit! Új felhasználó itt.
Jövő héten Kolumbiába repülök 2 hónapra, és amíg ott vagyok, szeretnék egy kis műveletet létrehozni, hogy szintetizáljak egy kis 4mmc-t, amíg ott vagyok. Arra gondoltam, hogy 100g 2B4MP-vel kezdem, vagy úgy...

Biztos vagyok benne, hogy a laboratóriumi felszerelést be tudom szerezni, de a prekurzorokkal van egy kis gondom... tud valaki egy legális labort? A Wuhan Alpha Omega legális? Tudom, hogy itt hirdetik magukat, de a működésük kicsit kétesnek tűnik.

Itt van például a whatsappjuk is feltüntetve. Továbbá a "Rólunk" oldalon "Jack Damon" van feltüntetve, mint "szaktekintély az orvosi területen", de az a fotó egy szar stock fotó, amiről a google képkeresés kideríti, hogy valaki más.


Például itt, ezen a másik linken, a szó szerinti névtábláján az áll, hogy Dennis...


És itt van a google keresés



Miután nemrég átvert 400 fontot a Chenhua Chems (wickr: cnbilly), kicsit vonakodom újra rendelni ezektől a rohadt kínaiaktól! Különösen egy ilyen vörös zászlóval.

Használt valaki ezt az eladót?
Vagy tudnak megerősíteni egy megfelelő szállítót?

Ha nem, akkor lehet, hogy maradok a coke....-nál, de hol van ebben a móka? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Kezelt már ténylegesen bromketonokat? Maradjon a kólavásárlásnál...

A bromketonok hihetetlenül erős irritáló hatásúak, ha csak egy üveggel is kinyitsz egy füstelvezetőn kívül, megtapasztalod, milyen érzés, amikor kolumbiai chilit dörzsölnek a meztelen testedre....bízz bennem...
Nem vicces.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nem, ez lesz az első tudományos kísérletem egy egyszerű ReX-en túl az IPA-ban és egy (bevallottan eléggé hamvas) egyenesen a mimózagyökérből történő bázisra történő extrakción túl.

A meph sythesis videóban a fickó nem egy füstszekrényben zajlik a reakció, és úgy tűnik, hogy nem visel teljes vegyvédelmi ruhát, ahogyan arra utalsz, hogy szükség lehet rá.

Észrevettem, hogy a másik megjegyzésében említi, hogy a Kínából küldött 2B4MP nagy része átverés (az Ön által vázolt okból) - biztos benne?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Szeretne mefedron laboratóriumot létrehozni Kolumbiában - a kokain és a kartellek országában?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Az én emberem, még le sem szálltam a helyszínen... amikor a jövő héten letelepedem, és újra találkozom a barátommal, megismerem a terepet (talán valami másnak is)... akkor határozom meg a további utat.

Nekem *csak* egy 2/3-os nyakú lombikra, egy elválasztó fúvókára és egy reflux kondenzátorra van szükségem (ez utóbbi a reakcióútvonalat elnézve feleslegesnek tűnik, mivel csak szellőztetésre szolgál; nem kell a kiszabaduló gázokat csapdába ejteni és visszavezetni a keverékbe... igaz?).
Plusz természetesen a prekurzor összetevők.

Kolumbia egy 50 milliós ország... komolyan azt akarod mondani, hogy a kartell az egész helyet betárcsázta? Nincs ejercito militar, nincs policia, nincsenek külföldön inkognitóban tevékenykedő ábécés fiúk...?



Kaphatnék néhány komoly választ? Valaki? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top