1-nitropropanas

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sveiki vaikinai,
Turiu produktą, kurio sudėtyje yra 1-nitropropano ir nitroetano kartu su DCM.
Mano draugas chemikas atrodė labiau susijaudinęs dėl nitropropano, bet aš sutrikęs, nes niekada nemačiau, kad jis būtų naudojamas fenetilaminų sintezėje (o tai mane, kaip ir mano draugą, labiausiai domina).
Kokių nors idėjų? Ar jis painioja jį su 1-nitropropenu? Nežinau, abejoju, kad jis išmano savo dalykus ir yra pagrindinis here.... autorius.
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Turiu klausimą. Ar sintetinant PN2P iš nitroeano ir benzaldehido vietoj n butilamino galima naudoti aniliną?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Neturiu supratimo apie tai - siūlyčiau pasikalbėti su senu geru draugu ponu GPT!

Žinau, kad amonio acetatas gerai veikia ir yra lengvai gaunamas (bent jau ten, kur aš esu - netyčia nusipirkau didžiulį kilogramą šios medžiagos, kurią abejoju, ar kada nors visą panaudosiu!!!).

Tiesą sakant, atsisakiau šios temos, kai iš tikrųjų distiliavau produktą ir supratau, kad pagal BP tai iš esmės buvo tik DCM ir nitroetanas.....

Aš taip pat iš esmės praradau norą gaminti amfetaminą, nes žinau, kad esu pasiutęs narkomanas - opiatai ir benzo yra išjungti iš kortelių ir TBH, kiekvieną kartą, kai iv naudojo ne psichodelinį amfetaminą, atsitiko tas pats - iv nemiegojo, kol jis VISI GONE!

Aš iš esmės taip pat sužinojau, kad greičiausiai turiu ADHD prieš pat man sugalvojant gaminti amfetaminą, bet tbf aš tikrai nemanau, kad turiu pakankamai kontrolės, kad galėčiau jį naudoti mediciniškai.

Nusprendžiau išsaugoti nitroetaną, kurį turiu, kai turėsiu 3,4,5-tmobos, iš kurios ketinu gaminti skaliną.
Pirmiausia meskalinas, tada eskalinas, proskalinas ir t. t. ir t. t. Naudodamas aldehidus, kuriuos įsigysiu įvairiems triptaminams gaminti, pritaikysiu juos skalino skeletui.
Tik tada man tikriausiai bus nuobodu ir aš bandysiu gaminti TMA.

Tačiau iki to dar toli, nes aš net neturiu 3,4,5-tmoba - šiuo metu turiu tik 2,5-DMOBA ir, tiesą sakant, 2c pirmtako amfetaminas iš Šulgino aprašymo NĖRA įdomus!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tai tikrai bloga idėja. GPT pokalbis jus tiesiog suklaidins dėl chemijos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Nitropropanas, kiek žinau, nenaudojamas slaptose sintezėse.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Štai toks mano beprasmis pasakojimas apie tai, kaip aš atlieku šiuos molekulinius galvosūkius!

Tačiau jei rimtai, tai, kiek galima išmokti per kokius metus, yra KREATŪRIZMAS.

Praėjo metai nuo tada, kai pirmą kartą perskaičiau dalį Strike'o knygos, o aš net nežinau jos pavadinimo!
Greičiausiai ji vadinasi "Praktinė MDMA sintezė" ar kažkaip panašiai.
Mano turimoje digi kopijoje nėra viršelio ir ji įrašyta kaip total synthesis II, taigi gali būti sumaišytas jo parašytos LSD knygos (kuri, mano nuomone, yra visiškai nepraktiška, bet hey ho) pavadinimas - žiūrėk, esmė ta, kad praėjo maždaug 1 metai nuo tada, kai sužinojau, ką reiškia "reflux"!!!

Per tą laiką; kol buvau Benzo abstinencijos būsenoje, išmokau daug ir tikrai pakankamai, kad pasigaminčiau keletą IŠSKIRTINIŲ ryškiai baltų n,n-DMT kristalų per redukcinę triptamino animaciją, ir, atvirai kalbant, - pirmą kartą kristalizuotis buvo toks BITCH, kad akivaizdžiai dariau miego pertraukas netinkamu laiku.
Antrasis bandymas buvo panašus, tačiau įvesta mažiau nei pusė to, ką įdėjau prieš tai, - nors šį kartą jis išliko kaip ryškiai balti kristalai, o ne tapo raudonas veikiant orui.

Supratau iš esmės nusiteikęs, kad noriu gaminti DET, o ne DMT - kažką iv dar reikia išbandyti, bet kol iš tikrųjų iki galo nesupratau proceso, nenorėjau bandyti nieko kito, išskyrus tai, ką galėjau perskaityti iš pirmųjų šaltinių - taigi pradėjau nuo DMT, nes yra daug daugiau paskelbtų sintezatorių!

Bet kokiu atveju, pažvelgęs į faktines struktūras ir susidomėjęs Pihkalu, supratau, kad struktūros paprastai yra paprastesnės, taip pat pastebėjau, kad jos lengviau kristalizuojasi.

Bet kokiu atveju, rant rant rant rant be realios priežasties, bet hey ho. Tai yra tai, ką aš darau!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Štai toks mano beprasmis pasakojimas apie tai, kaip aš atlieku šiuos molekulinius galvosūkius!

Tačiau jei rimtai, tai, kiek galima išmokti per kokius metus, yra KREATŪRIZMAS.

Praėjo metai nuo tada, kai pirmą kartą perskaičiau dalį Strike'o knygos, o aš net nežinau jos pavadinimo!
Greičiausiai ji vadinasi "Praktinė MDMA sintezė" ar kažkaip panašiai.
Mano turimoje digi kopijoje nėra viršelio ir ji įrašyta kaip total synthesis II, taigi gali būti sumaišytas jo parašytos LSD knygos (kuri, mano nuomone, yra visiškai nepraktiška, bet hey ho) pavadinimas - žiūrėk, esmė ta, kad praėjo maždaug 1 metai nuo tada, kai sužinojau, ką reiškia "reflux"!!!

Per tą laiką; kol buvau Benzo abstinencijos būsenoje, išmokau daug ir tikrai pakankamai, kad pasigaminčiau keletą IŠSKIRTINIŲ ryškiai baltų n,n-DMT kristalų per redukcinę triptamino animaciją, ir, atvirai kalbant, - pirmą kartą kristalizuotis buvo toks BITCH, kad akivaizdžiai dariau miego pertraukas netinkamu laiku.
Antrasis bandymas buvo panašus, tačiau įvesta mažiau nei pusė to, ką įdėjau prieš tai, - nors šį kartą jis išliko kaip ryškiai balti kristalai, o ne tapo raudonas veikiant orui.

Supratau iš esmės nusiteikęs, kad noriu gaminti DET, o ne DMT - kažką iv dar reikia išbandyti, bet kol iš tikrųjų iki galo nesupratau proceso, nenorėjau bandyti nieko kito, išskyrus tai, ką galėjau perskaityti iš pirmųjų šaltinių - taigi pradėjau nuo DMT, nes yra daug daugiau paskelbtų sintezatorių!

Bet kokiu atveju, pažvelgęs į faktines struktūras ir susidomėjęs Pihkalu, supratau, kad struktūros paprastai yra paprastesnės, taip pat pastebėjau, kad jos lengviau kristalizuojasi.

Bet kokiu atveju, rant rant rant rant be realios priežasties, bet hey ho. Tai yra tai, ką aš darau!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oho. Dvigubas pranešimas.
Taip, tai tikriausiai galima ištrinti, nes kai distiliuodavau produktą su 1-nitropropenu, neatrodo, kad būtų buvęs didelis kiekis.
tiesiog mane suglumino, kai vienas mano pažįstamas, kuris gamina psichodeliką, pasakė, kad nori kai....
Aš buvau supainiotas dėl ko....Žinau, kad jis dirbo su kai kuriais benzofuranais, bet išskyrus tai F žino!
Jie nėra kažkas, į ką aš dar tikrai žiūrėjau
 
Top