2-Okso-PCE kas nors turi informacijos apie jo sintezę?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Okso-PCE (taip pat žinomas kaip N-etildeschloroketaminas, eticiklidonas ir O-PCE) yra disociacinis arilcikloheksilaminų klasės anestetikas, glaudžiai susijęs su deschloroketaminu ir eticiklidinu, internetu parduodamas kaip dizainerių narkotikas

A4eTxSnroj



Ar kas nors tyrė jo sintezę arba yra sintetinęs?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Taip, aš jį sintetinau anksčiau. Pain in my fucking ass is what it was. Pradėjau nuo ciklopentilo chlorido, pasigaminau gringardą, sureagavau su benzaldehidu, oksidavau jį iki ketono su natrio dichromatu, bromavau elementiniu bromu, maišiau su KOH pertekliumi 2 dienas, kad susidarytų alkoholis, pridėjau etilamino su seifais, kad pašalinčiau vandenį, tada mikrobangų krosnelėje su dekanu, susidarė druska, apsvaigau nuo jos ir norėjau, kad tiesiog nusipirkčiau maišelį ket, užuot gaišęs 3 savaites. Beveik kiekvieną reakciją turėjau atlikti du kartus, nes pirmą kartą nepavyko. Tai buvo prieš daugelį metų. Galbūt dabar man chemija sekasi geriau, bet aš vis dar jos nekenčiu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mano įsivaizduojamoje retrosintetinėje analizėje taip pat turėtų būti pateikta modernesnė versija, dėl kurios esu visiškai tikras, kad 1-NO2-1-Ph-cikloheksa-2-onas gali būti gaunamas. Tuomet nitro redukuojate iki amino ir naudojate etilinimo agentą (ne haloetaną), veikiau dietilo sulfatą ir KOH a.q., kur reikia stengtis, kad nesusidarytų tretinis aminas. Kiek stebėjau pirmtakų rinką, taip pat yra darinys su OH vietoj NO2 ir darinys su alkeno funkcija vietoj OH. Niekada nesiėmiau ambicijų atlikti tokią sintezę klasikiniu ciklopentano grignaru, nes akivaizdu, kodėl.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Sveiki, tikiuosi, kad tai jums padės, rekomenduoju, užuot pradėjus nuo pat pradžių, kodėl gi ne iš šaltinio pusę žingsnių į Kiniją!!! Id sakyčiau, ieškokite cheminės medžiagos, vadinamos 2-fenilcikloheksanonu, jei galite, tada id rekomenduoju pirkti, nes būsite 2 žingsniai nuo nedck. Jūs galite tai padaryti per grignards, bet vėlgi, prašome tiesiog nusipirkti jį lol. Pirmiausia turėtumėte ištirpinti 2-fenilcikloheksanoną 50/50 etilacetato ir dcm mišinyje ir pradėti kaitinti. Tada supilkite 2 mol ekvivalento CuBr2 suspensiją ir porą valandų palaikykite refliuksą. Dabar pašalinkite tirpiklį naudodami rotovapą arba palikite jį šalia ventiliatoriaus ir sumažinkite iki sausų miltelių, atlikite paprastą bromketono rekrūzą, tačiau PASIRŪPINKITE. TAI YRA LACHRAMATORIUS!. Po to, kai jūsų naujieji kristalai užaugo, atėjo laikas linksmajai daliai. Ištirpinkite 100 g (0,348 mol) jūsų ūkyje naudojamo bromketono 300 cm3 N-metilpiriodino kaip tirpiklio. Įpilkite 132 ml (1,74 mol) 40 % vandeninio metilamino ir palikite stovėti 24 valandas. Galiausiai į reakcijos mišinį supilkite daug tolueno porcijų ir išmaišykite. Surinkite organines fazes ir pasūdykite galutinį produktą. Geriausia yra tai, kad šiuo būdu galima gauti tiek skirtingų ketalogų, kiek tik norite, tačiau būkite saugūs ir nedarykite to, jei nežinote, ką darote. NMP yra labai toksiškas, dėl alfa-bromketono verksite, jei ant rankų pateks mažiau nei miligramas, o veidą valysite šepetėliu, patikėkite manimi iš patirties, kai sakau, kad skauda.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tai yra tinkamesnis komentaras, kuris atitinka tai, ką bandžiau pasakyti
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Kaip tai padaryti?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sužinojau tai mokykloje fucking ouch
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Taip, iš Kinijos galite nusipirkti daugiau prieinamų prekursorių ir esu įsitikinęs, kad tai kur kas paprasčiau. Aš nesiekiau jo gaminti kokiu nors mastu ir dariau tai tiesiog todėl, kad man patinka disociatyvai. Daugelį procedūrų sukūriau pats. Manau, kad dažniau naudojamas nitrilas, o ne benzaledhidas, bet aš viską dariau su jau turimomis cheminėmis medžiagomis.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Manau, kad esu prakeiktas už tai, kad kiekvieną kartą, kai nedrįstu ištarti jos pavadinimo, gaunu anglies jungties reakciją
 
Top