3C-P į 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, žiūrėjau šį naują cheminį prekės ženklą ir turiu pasakyti, kad nieko neišmanau apie chemiją ir nieko apie izomerų dizainą, bet tai atrodo kaip tai, ko ieškau, nebent ta dozė yra per didelė, kad būtų galima įdėti į blotterį

taigi, mano klausimas, ar galime tiesiog pridėti benzaldehido žiedą prie molekulės ir paversti ją šia įsivaizduojama nauja chemine medžiaga? tiesiog noriu žinoti, man patinka šis 2cb pakaitalas, bet norėčiau, kad jis būtų 1 tūkst. stipresnis ir aktyvesnis naudojant UG dozes nei MG dozes

Diskusija atvira XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Skirtingai nuo 2C tipo PEA, 3C tipo struktūros yra amfetaminai, o ne paprasti fenetilaminai, ir, kiek žinau, N-orto-hidroksibenzilo dalies pridėjimas nepadidina jų stiprumo in vivo, todėl net nesvajokite apie x1k ar 3 eilių šuolį, to nėra net 2C atveju, NBOM/NBOH yra ne daugiau kaip 10-20 kartų stipresni (vis dėlto egzistuoja kelios išimtys).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
atleiskite man jo ne benceno žiedo ar benzaldehido pridėjimas dalykas, dėl kurio 2cb peršoka iš MG į UG dozes?
taigi mąstant pagal jūsų logiką ir žinias atrodo, kad tai neveiks, nes tai yra amfetaminai, o ne fenilaminai?
taigi tai turi įtakos šio konversijai nbome nboh

Atsiprašau im tikrai noob apie tai aš net nežinau, ar tai yra vienas ar kitas
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

noriu labai mažyčio daikto, kurį galėčiau lengvai paslėpti, o sustojus pagaminti tūkstančius dozių.
(be to, pigiau nei triptas ir taip, aš iš Indijos)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Atnaujinti tai galėtų būti tai?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Kaip jau sakiau, daug nesitikėkite iš NBOMes/NBOH pakaitinių amfetaminų.
Tačiau galite gauti šiek tiek naudos iš proskalino-NBOH, todėl pabandykite ir praneškite mums.
 
Top