Looking for a vendor Reikalingas 3CMC/3MMC pardavėjas!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Atrodo, kad mano ankstesnė tema nebuvo sėkminga, todėl čia dar kartą. Noriu pirkti 3CMC arba 3MMC, masiniai užsakymai, siuntimas į ES.

Aš sergu ir pavargau nuo sukčių, todėl jei turite kokių nors ketinimų, prašau maloniai ir švelniai f.cuk off. Buvo scammed čia jau per daug kartų, escrow būdas arba ne būdas.

Taigi, čia mes einame, aš laukiu pm, aš labiausiai domina apie kokybę, todėl, jei turite tai, ko reikia, mes galime susitarti. Pavyzdys iš jūsų produkto reikalingas. Pavyzdžiai bus mokami ( aš nesu pigus asilas, ieškantis nemokamų daiktų).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
pagamino patys bro tada 1kg u gauti max 600 € ne 3k € ar daugiau
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Jei tik būtų taip paprasta... Jei kas nors turi chemiką, kurį galėtų išsinuomoti, galėtume ką nors sugalvoti :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Taip pat norėčiau išgirsti iš gero 3mmc tiekėjo :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ar turite telefono numerį arba numerį, kuriuo galėčiau su jumis susisiekti
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Matyt, mano sėkmė nėra nuostabi, vis dar ieškau, noriu TOP kokybės medžiagos 3CMC (3MMC taip pat yra variantas, bet antras), nesivarginsiu dėl prastesnės kokybės. Kai kuriems lenkų vyrukams, kurie siuntė man žinutes, broliai, prašau, naudokite google translate ar ką nors panašaus, aš neturiu supratimo, ką jūs sakėte lenkų kalba, nei google translate, naudokime tą pačią kalbą, jei norime pasiekti tą patį rezultatą (pinigus), ačiū.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Aš rasiu jums mano draugas nesijaudinkite
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u neranda lenkijoje savo pirmojo.
3cmc daug laboratorijų lenkijoje gamino purviną šūdą arba kai kada gamino stiklą, bet ne tokį patį aukštą kaip buvo iš nedelando, kai buvo legalus. Jei u nori, kad jis pagamintas jūsų pačių paprasta
 
Top