Question 3cmc poveikis

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sveiki, draugai ☺️😊 ar galiu sužinoti, koks yra 3cmc klinikinis poveikis?
Noriu sužinoti, kokį poveikį jis sukelia ir kokį šalutinį poveikį, prašau 🙏
Mano klausimas skirtas tam, kas jį išbandė.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Teigiami aspektai: Energija, galite kelias naktis nemiegoti, tiesiog linksmintis ar dirbti, jei reikia. Mažos dozės gali padidinti jūsų dėmesį ir produktyvumą, tačiau įsitikinkite, kad neviršijate euforijos ribos, jei ją peržengsite, produktyvumas nukris į bedugnę. Man asmeniškai, vartojant labai mažas dozes, dėmesys detalėms ir stebėjimo dvasia tampa beprotiška, galiu labai greitai įsivaizduoti kiekvieną detalę, pavyzdžiui, žiūrėdamas į minią, pastebiu kiekvieną smulkmeną, ką kiekvienas žmogus dėvi, kokios spalvos, kaip jie juda ir t. t. Euforija trunka neilgai, ne ilgiau kaip 10 min., problema ta, kad vos pradėjus ja mėgautis, ji ima blėsti, todėl tenka išgerti dar vieną eilutę. Stiprina lytinį potraukį ir ištvermę, priverčia kai kuriuos paslėptus troškimus iškilti į paviršių, o kai kuriems žmonėms tai tikrai nėra malonu viešumoje :))
Neigiamos savybės: Neigiamos savybės: kenkia nosiai, išbandyta daugybė skirtingų virėjų variantų, nėra 3cmc, kuris nenudegintų nosies. Noras perdozuoti yra realus, dažniausiai baigsite visas savo atsargas. Jis išsausina jūsų organizmą nuo skysčių, todėl slėpimasis yra privalomas. Kai kuriems žmonėms prasideda psichozė, bet tam reikia didelio narkotikų kiekio ir kelių naktų be miego. Panaikins jūsų stabdžius ir privers jus daryti ar sakyti dalykus, kurių natūraliai nedarytumėte, todėl turėkite omenyje, kad nevartojant šio preparato ir būnant šalia netinkamų žmonių. Baigus vartoti narkotikus, gali svaigti galva, drebėti ir nemiegoti, todėl geriausias būdas tai sušvelninti - prieš pat baigiant vartoti narkotikus išgerti benzo ir surūkyti šiek tiek marihuanos, tada miegosite kaip kūdikis ir kitą dieną nebus šalutinio poveikio.

Būkite atsargūs, jei taip pat vartojate alkoholį, geriausia jo nekombinuoti, aš paprastai išgeriu dvi ar tris taureles baltojo vyno per naktį, kažkaip poveikis sinergizuojasi kaip 1+1=3, pakilimas bus stipresnis, bet ir galva bus sunkesnė. Įdomiausia tai, kad kitą dieną nėra jokios pagirios, neklauskite manęs, kaip, bet jei jūs turite pagirią nuo x alkoholio kiekio nevartojant šio vaisto, jei vartojate tą patį kiekį alkoholio ar dar daugiau kartu su 3cmc, kitą dieną po miego turėsite nulinę pagirią.

Apskritai tai padorus narkotikas, bet tikrai yra geresnių alternatyvų, jei turėčiau rinktis tarp šio ir kokaino, nuoširdžiai rinkčiausi šį ( tikrai kokybišką variantą). Tačiau 3MMC yra geresnis, bent jau man , kai kurie žmonės labiau mėgsta rush, aš labiau mėgstu euforiją, o kadangi negaliu rasti tinkamo 4MMC dėl dievo meilės, 3MMC šiuo metu man yra lizdas.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Labai ačiū už pagalbą, man reikėjo šios informacijos, esu jums dėkingas
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Turiu omenyje, kad tai yra savaime suprantama, tikriausiai tai išbandėte. Bet ko, u sakyčiau, trūksta čia padarytame 4mmc?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Euforija, ką radau, buvo mažiau euforiška nei tai, ką 3 mmc turėjau...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Taigi u manote, kad čia propaguojama 3mmc sintezė, o kartu ir 3mmc yra pranašesnė ? Hmmm turėsiu tai išbandyti ir pažiūrėti. Turiu omenyje, kad niekada nebandžiau pre ban 4mmc, tačiau bandžiau pre ban 3mmc ir jis buvo nuostabus, taigi.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf jūs supratote? aš sakiau, kad tai, ką 4mmc nusipirkau iš šio forumo, iki šiol buvo šlykštu. jie alcked euphoria....
 
Top