Question 4′-metilpropiofenonas $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prieš kelias dienas už maždaug 100 JAV dolerių nusipirkau 100 ml 4′-metilpropiofenono. Tačiau šiandien iš draugo sužinojau, kad Rusijoje 1 litras 4′-metilpropiofenono kainuoja apie 210 dolerių. Man įdomu sužinoti iš ekspertų, kodėl yra toks didelis kainų skirtumas.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Spėju, kad yra tokia kaina urmu. Vis dėlto nusipirkote už itin aukštą kainą. 100 ml už 100 JAV dolerių - skamba kaip pokštas. BB forume yra skelbimų su 50-80 USD/L kainomis.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dėkojame už jūsų įžvalgas.
Aš ją vertinu. Dabar man įdomu dar kai kas. Ar iš Vokietijos ir Kinijos gaunamo 4′-metilpropiofenono kokybė turi didelės įtakos galutiniam rezultatui?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Abejoju, ar yra reikšmingų skirtumų. Nepaisant to, visada galite patys be problemų išgryninti savo pirmtakus.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Šiandien tikrinau šį tą, įdomu, ar techninis įvertinimas yra pakankamai geras?
Ar turite įmonės pastatą, į kurį būtų galima jį pristatyti? nes oficialūs pardavėjai, atrodo, yra išrankūs..
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pirkau ne iš oficialaus pardavėjo ir niekas nieko neklausė.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Jūsų 100 ml buteliukas yra iš "Sigma-Aldrich", vieno brangiausių cheminių medžiagų tiekėjų pasaulyje. Jie daugiausia bendrauja su akademiniais tyrėjais, kurie leidžia svetimus pinigus. Be to, jis tiekiamas su dokumentais ir reputacija, už kurią jūs ir mokate. Nėra jokios priežasties, kodėl Kinija negalėtų pagaminti panašios kokybės tokio paprasto junginio už 1/10 ar mažesnę kainą. Daugeliu atvejų mūsų tikslams kokybės skirtumai tarp klasių nėra dideli.
 
Top