4mmc, ar privaloma jį kristalizuoti?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
(4mmc) Po parūgštinimo ir filtravimo proceso bei plovimo sausu actonu gauname mefio miltelius. Ar galime tuos miltelius vartoti po džiovinimo? Ar turime jį kristalizuoti? Ar tai privaloma? Aš žinau, kad tai padaro mūsų produktą gryną? Bet ką daryti, jei praleisime kristalizaciją?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tada jis silpnas ir pilnas šūdų, todėl tenka imtis daug daugiau. Tai nebus taip smagu. Dėl Dievo meilės nečiulpkite jo. Galėtumėte išgryninti jį kitais būdais, bet rekristalizacija yra pigi, o kristalai yra pramonės standartas. Tai vienintelis būdas gauti kristalų. Nemanau, kad galite gauti A klasę be 2 rekristalizacijų. Esu matęs 6 mėnesių senumo kristalų, kurie buvo tarsi kvarco klasteriai
 
  • Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Taip taip mano yra nesuvalgomas, kol aš crystalz, ar galite man pasakyti, kokios rūšies miltelių medžiagos galiu pridėti į 4mmc, kad ji būtų, svoris didesnis, mano draugai man sakė, kad medžiaga, kurią aš gaminu, ir ta, kurią galima įsigyti rinkoje, turi labai didelį skirtumą, mano yra labai stiprus
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Taip u turi stebuklingą 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Na jūsų vienintelis iš visos svetainės, kuris turi problemą " per stiprus " 4mmc. Taigi stebuklingas 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
"Stiprus" nereiškia "geras". Apsvarstykite klausimą apie kristalizacijos praleidimą ir išsiaiškinsite, kas jį daro "stiprų" ir ką jis iš tikrųjų reiškia bent jau širdies ir kraujagyslių terminais.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne, čia mes to nepalaikom. Imkite iš jų daugiau pinigų. Protingi žmonės moka už kokybę, ir yra keletas svarių priežasčių, kodėl. Jau dabar jis sveria 50 proc. daugiau nei kokybiški daiktai.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Top