5-MeO-tryptaminas (meksaminas) iš melatonino: paprastas kelias

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Procedūra: 1. Išbandykite chemijos mokslų ir cheminių medžiagų chemiją:

32 g tozilo rūgšties monohidrato buvo ištirpinta 150 ml vandens ir 9 valandas refliuksuota su 8 g melatonino apvaliadugnėje kolboje. Mišinys buvo dekantuotas, lėtai bazuotas 12 g NaOH ledo vonelėje ir laikomas šaldytuve, kol tapo skaidrus. Nusėdusios nuosėdos buvo filtruojamos, du kartus plaunamos šaltu koncentruotu amoniaku ir džiovinamos vakuume, gaunant 4,444 g baltų miltelių (67 %).

Charakteristikos:
  • Teigiama reakcija (violetinės spalvos išsiskyrimas) su 0,2 % etanoliniu ninhidrinu, kuri rodo, kad tai pirminis (arba antrinis) aminas.
  • Lydymosi temperatūra: 121,4 °C (literatūroje nurodyta 121,5 °C)
  • Sunkiai tirpsta neutraliame ir baziniame vandenyje, tirpsta rūgščiame vandenyje. Šiek tiek tirpsta etanolyje. Labai gerai tirpsta acetone, metanolyje, DCM ir THF. Tirpsta karštame acetonitrilyje.
  • Tosilato druska gerai rekristalizuojasi iš etilacetato. Labai gerai tirpsta karštame ir (arba) rūgščiame vandenyje. Šiek tiek tirpsta DCM, blogai tirpsta THF, beveik netirpsta acetone.
  • Kaip ir melatoninas, meksaminas sugeria 264 nm ultravioletinių spindulių. Skirtingai nei melatoninas, jis NĖRA liuminescencinis 365 nm šviesoje.
  • Infraraudonosios spinduliuotės spektre yra dvi smailės ties 3335 cm-¹ ir 3283 cm-¹, kurios atitinka pirminio amino dviejų N-H ryšių ištempimą. Apskritai spektras beveik identiškas mažmeninio meksamino spektrui (pridedamas), su nedidele anomalija 1650 cm-¹ srityje. Viršūnės toje srityje atitinka amidų C=O karbonilinės grupės tempimą, o tai reiškia, kad produkte yra nedideli melatonino kiekiai. Atrodo, kad jo nereikia gryninti, nes melatoninas bus prarastas vėlesnių reakcijų metu.

Pastabos:
  • Naudojant fosforo ir sieros rūgštį vietoj tosilo rūgšties, produktas buvo labai užterštas rudomis priemaišomis.
  • Reakcija nebuvo optimizuota - gali būti, kad tozilo rūgšties ir NaOH kiekį galima sumažinti.
  • Rūgštinė hidrolizė yra grįžtamoji reakcija, todėl ji nevyksta iki galo. Virinant ilgiau nei 8-10 valandų, mažai tikėtina, kad bus gauta daug didesnė išeiga. Vienintelis būdas padidinti išeigą yra nuolatinis acto rūgšties distiliavimas iš reakcijos mišinio arba nuolatinis metanolio pridėjimas ir mažai verdančio metilacetato distiliavimas.
  • Nors melatoninas blogai tirpsta neutraliame vandenyje, jis tirpsta rūgščiame arba šarminiame vandenyje ir nusidažo geltonai.
 

Attachments

  • Rs7zLwpHZB.png
    Rs7zLwpHZB.png
    54.3 KB · Views: 236

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Atsiprašau, jei tai kvailas klausimas. Ar PTSA (PARA TOLUENO SULFONO KIEKIS) yra tas pats, kas tosilo rūgšties monohidratas. Kai ieškau tosilo rūgšties monohidrato, man rodo PTSA
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Taip, tosilo rūgštis yra PTSA, o trifolio rūgštis - trifluormetano sulfonrūgštis, leisiu jums paieškoti, ką reiškia AIBN... tiesiog kaip maža praktika (taip pat perskaitysite trumpą aprašymą, kuris yra tarsi plyta į jūsų turimų chemijos žinių sieną). STAB taip pat yra gera žinoti medžiaga, taip pat Raudonasis Al, kuris pamažu pakeičia LAH. Tai terminai, kuriuos privalote rinkti. PyBOP ir DCC, EDC ir kiti yra labiau specializuoti (viršutinės sienos plytos). Žinoma, turite žinoti, ką reiškia DCM, THF ir Et2O... DIBAL vėlgi skirtas žinovams.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
supratau, ir jūs teisus, kai aš google tema sakote, kad aš to nesuprantu, o tada aš google, ko nesuprantu, paaiškinimas yra kaip rusų lėlė, ji eina vis giliau ir giliau. tai gana įdomu ir laužo galvą, bet aš nepasiduodu. mokysiuosi ir toliau
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nepriklausomai nuo išeigos, atlikote gerą darbą. Aš vis tiek rinkčiausi bazinę hidrolizę, tačiau tai yra gražus rūgštinės hidrolizės paruošiamojo metodo aprašymas. Kaip minėjote, išeigą galima padidinti distiliuojant MeOH, kuris, kaip žinoma, padeda pašalinti acto rūgštį, distiliatą galite apdoroti tam tikra netirpia baze, su kuria susidarytų acetatas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Visiškai su tuo sutinku. Aš taip pat turiu negydomą ADHD, todėl man būna super pasiutusi skylė iki tokio lygio, kad negaliu išeiti!
Štai kodėl turiu kokius 4 projektus - ir tai tik chemijos projektai!
 
Top