5cladba būna riebi ar tai normalu ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, tikiuosi, kad gausiu šiek tiek informacijos apie 5cladba aš baigiau produktą po reakcijos aš atskyriau aliejų nuo vandens tada supyliau jį į pyrex orkaitės lėkštę, kad kristalizuotųsi, bet atrodo, kad jis dosnt kristalizuojasi ar tai normalu, galiu, aš vis dar jį naudoti aliejaus pavidalu ir būti stiprus su 100 g iki 1 kg lapų
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5cl lydymosi temperatūra yra 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
ką turiu omenyje, jei oras yra karštas arba taikomas karštis, jis neišliks kietas
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kai baigiu gaminti produktą, jo tarsi glitus aliejus. Ar galite ką nors patarti, kad galėčiau jį iškristalizuoti . Jei galite pasiūlyti, kaip tai darote žingsnis po žingsnio, būčiau labai dėkingas
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Oho, 100 g į 1 kg yra beprotiškas kiekis... Aš naudoju 17 g į 1 LB. Žmonėms tai patinka. Kai gavau aliejinės medžiagos, užšaldžiau ją ir naudojau iš tokio pavidalo. Lengviau tvarkyti. Tada išlydau jį su everclear. Puikiai veikia aliejinė arba kieta medžiaga. Esmė ta, kad vis tiek turite jį ištirpinti, kad galėtumėte paskleisti ant lapų.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Taip mesti į šaldiklį arba šaldytuvą. Daug sintetinių kanabinoidų turi mažesnę bointį nei dienos kokainas. Kitaip tariant, jis tirpsta 80, o ne 160 laipsnių temperatūroje. Laikant šiuos junginius labai svarbus vaidmuo tenka kambario temperatūrai
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Ar galiu paklausti, ar naudojote 4 ingredientų rinkinius, kurie parduodami internetu. Bandžiau ir liko kažkoks rusvai baltas jogurto išvaizdos drėgnas gumulas. Jis išdžiūvo, bet neturi jokio poveikio klientams, kai jie jį naudoja.
 
Top