5f-adb poveikis, trukmė ir nutraukimas?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,

Planuoju įsigyti 100 g 5F-ADB. Turiu daug patirties su MDMB-4en-PINACA ir dauguma JWH sintetinių kanabinoidų. Tiems, kurie jau bandė 5F-ADB, kaip jo poveikis lyginamas su įprastu THC? Be to, kaip ilgai išlieka poveikis?

Galiausiai norėčiau sužinoti, kiek jo reikėtų vartoti, kad išsivystytų priklausomybė, ir koks yra potraukis.

Ačiū visiems už įžvalgas!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Ei ei ei

aš naudoju abu juos daugelį metų
Mano mėgstamiausias yra 5cl bet jo net laiko klausimas kokybės iš partijos šiuo metu kas labiausiai partijos ateina iš pirmtakų aš sakyčiau, kad jie yra labai silimar iš viso
Jei pastebėjote, kad paskutiniu metu pasaulyje šiuo metu platinama žalia, raudona ir balta 5f adb partija 😂

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite į el. paštą.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB yra daug stipresnis už THC. Vartotojai dažnai praneša apie itin intensyvų ir pribloškiantį poveikį, įskaitant stiprų euforijos jausmą, pakitusį suvokimą, o kai kuriais atvejais - haliucinacijas.

Šalutinis poveikis gali būti stiprus ir apimti itin didelį nerimą, paranoją, sumišimą, susijaudinimą, greitą širdies ritmą, aukštą kraujospūdį, pykinimą, vėmimą, o kai kuriais atvejais - traukulius ar sąmonės netekimą. Taip pat gauta pranešimų apie ilgalaikį psichologinį poveikį, pavyzdžiui, nuolatinį nerimą ar depresijos simptomus po vartojimo.

Vartojant 5F-ADB, perdozavimo rizika yra gerokai didesnė. Perdozavimas gali sukelti sunkių simptomų, tokių kaip traukuliai, širdies priepuoliai ar net mirtis. Dėl siauro terapinio lango (dozės, sukeliančios norimą poveikį ir nesukeliančios toksinio poveikio, intervalas) jis yra pavojingas.

Poveikio pradžia paprastai būna greita, pasireiškianti per kelias minutes po rūkymo arba garinimo. Poveikio trukmė gali skirtis, tačiau paprastai didžiausias poveikis trunka 1-2 valandas, o po to prasideda ilgai trunkantis atoslūgis, kuris gali trukti kelias valandas. Bendra trukmė gali būti maždaug 4-6 valandos, tačiau liekamieji reiškiniai, tokie kaip nerimas ar diskomfortas, gali išlikti daug ilgiau.

5F-ADB yra daug stipresnis ir, palyginti su THC, turi didesnę sunkaus šalutinio poveikio ir perdozavimo riziką. Jo poveikis yra intensyvesnis ir mažiau nuspėjamas, todėl jis gerokai pavojingesnis.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Turiu duoti jį pas du žmones su. Noooo tolarence ir simptomai yra labai baisu ... ir mišinys yra 40grams 60 g žolės!!!velabai stiprus,beje, jei kuris nors vaikinas dabar teisingas, kiek % yra šis mišinys, prašau pasakyti man, kad būtų geriau mano žinios!!!! Ačiū
 
Top