• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Kitoks pardavimas

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Taigi, esu nemažai laiko dalyvavęs parduodant įvairias chemines medžiagas, tačiau neseniai susidūriau su kitokio pobūdžio rinka, kurioje tikrai neturiu jokių žinių ir (arba) patirties. Tiesiog įdomu, kokią vertę turėtų tikri pasai, vairuotojo pažymėjimai ir pan. ir kur juos galima perleisti. Turėjau nemažai klientų, kurie savo asmens tapatybės dokumentus naudojo kaip užstatą. Nors mano pirmasis instinktas buvo pasirodyti ir draugiškai apsilankyti, kad atsiimčiau skolas, bet vienas draugas man pasakė, kad iš jų, ypač pasų, pardavimo galima uždirbti pinigų.

Tai toli gražu ne mano kompetencijos sritis, todėl norėjau sužinoti, ar čia esantys draugai galėtų padėti nukreipti mane tinkama šios prekybos kryptimi. Jei tai netinkama tema / forumas, nedvejodami nukreipkite mane į geresnį šaltinį. Man tiesiog įdomu, ar tikrai yra šių daiktų vertė, jei kaina yra teisinga, galiu pradėti priimti ID kaip mokėjimą už produktą.

Labai ačiū už galimus atsakymus,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Dokumentai iš tiesų turi vertę. Jie naudojami įvairiais tikslais, perrašyti kitam asmeniui, registruoti sąskaitas ir daug kitų. Pabandykite paskelbti savo pasiūlymą forume čia:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top