Nauja idėja, susijusi su siekiu išvengti aptikimo laboratorijoje.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Anądien kažkas privačia žinute manęs klausė apie būdus, kaip pašalinti neišvengiamus kvapus, susijusius su slaptomis chemijos laboratorijomis. Kaip žino kiekvienas, turintis patirties, cheminių reakcijų metu atsirandantys kvapai gali būti įvairūs - nuo savotiškų iki visiškai eutanazinių. Peržvelgiau įprastų metodų sąrašą, pavyzdžiui, senoji žarna į tualetą, vandens uždangos įrengimas, dūmų išleidimas per kaminą, siekiant užgožti jų kilmę, ir t. t. Tada atviravau apie galimą naujos idėjos, kurios niekada nesu matęs praktikoje, veiksmingumą. Neilgai trukus mano ekrane pasirodė produktas, kurio niekada anksčiau nebuvau matęs, ir štai jis pateikiamas jūsų dėmesiui. Keraminis katalizinis degiklis. Jis skirtas malkomis kūrenamai krosnelei ir naudoja jos skleidžiamą šilumą katalizatoriui kaitinti, tačiau manau, kad puikiai tiktų ir priekyje pritvirtintas 6 colių viryklės degiklio elementas. Manau, kad su tokiu išėjimo vamzdžiu (ir degiklio elementu) būtų galima iškepti beveik bet kokį kvapą, o katalizatorius, degiklis ir reostatas temperatūrai reguliuoti turėtų kainuoti mažiau nei 200 JAV dolerių (o degiklis ir viryklės rankenėlė daugeliui iš mūsų gali būti nemokami). Tiesiog pamaniau, kad norėčiau pristatyti šią idėją ir pradėti dialogą, kad aptartume galimybes.

YDqluOH46K

Štai nuoroda į produktą "Amazon" svetainėje Protalwell Wood Stove Catalytic Combustor, 6" Round Ceramic Catalytic Combustor Replacement for Wood Stoves https://a.co/d/as9TCeq
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Surely activated carbon filter? like for growing weed/ that's what iv seen work... in the front of my eyes at home f/e. Tikriausiai ahotty, bet hey ho, aš nieko nejaučiu ir iv nebuvo jokių paminėjimų iš mano kaimynų! Nei kai auginau žolę, nei kai dariau sintezę.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Nors tai šaunu, bet taip pat, be abejo, jos turėtų būti šiltos reakcijos, kad suaktyvėtų? Aš šiuo metu atlieku daugybę šaltų reakcijų mo.... ar tai galėtų būti veiksminga? Arba ar turite omenyje, kad šiluma yra atskirta...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taip, jį tektų šildyti atskirai. Manau, kad minėjau, jog galėtų veikti viryklės degiklis ant veido
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip, suprantu, atsiprašau. Mano klaida. Visai šaunu.
Tačiau ar tai nėra iš esmės tas pats, kaip veikia aktyvintosios anglies filtrai? Darau prielaidą, kad skylučių forma sulaiko kvapus? Bet kokiu atveju gana šaunu.
Manau, kad anglies filtrai, jei kas nors juos mato, gali būti tik vienaip ar kitaip įtartini (manau, nebent gyvenate šalyje, kurioje leidžiama patiems auginti piktžoles (ir niekas nežinotų, kas yra pirmiau minėtas daiktas!).
 
Top