Nafta

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ar kas nors turi paprastą metodą, kaip iš A aliejaus pereiti tiesiai į metamfetaminą, arba ar tai apskritai įmanoma, atleiskite už žinių stoką 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Taip, yra tam tikrų metodų, nors nesu tikras dėl "lengva" vidutiniam naudotojui.
Vienas iš jų atrodo taip:
1) Refliuksuokite savo "A aliejų" dvigubame etilformiato kiekyje (t. y. 1:2 w/v) mažiausiai 24 valandas, tada koncentruokite iki sausumo vakuume.
2) redukuokite N-formilo tarpinį produktą su LAH THF inertinėje atmosferoje (gali prireikti kelių dienų, kol procesas bus baigtas).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ačiū, mano drauge, aš gaminu aukščiausios kokybės A aliejų, bet ką tik gavau užsakymą dėl metamfetamino, niekada anksčiau to nedariau, bet jei galiu pereiti nuo BMK miltelių prie A aliejaus, negali būti daug sunkiau 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Pageidautina eiti tiesiai iš BMK į metamfetaminą, o ne per amfetaminą, nes pastarasis metodas netinka didelio masto sintezei.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ye man buvo parodyta, kad tai būdas aš virti su foramidu ir skruzdžių 2. virėjas ar aš pakeisti formamidą su metilo formamidu ar kažkuo negaliu prisiminti tikslaus pavadinimo mano draugas
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Taip, tai leukart, vietoj formamido vartokite n-metilformamidą.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jei norite pereiti nuo ampero prie metamfetamino, aš naudočiau 40 % formaldehidą alkoholyje su skruzdžių rūgštimi ir refliuksuočiau...
 
Top