AB-CHMINACA pirolizės produktai

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1

YZ7aQNBtvp

Įvadas

Kanapės yra dažniausiai vartojama narkotinė medžiaga, kuria piktnaudžiaujama Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dėl legalizavimo pastangų padidėjęs prieinamumas ir sumažėjęs žalos suvokimas yra susiję su didėjančiu vartojimu. Nors kanapių rūkymas cigaretės (džonto) ar pypkės pavidalu tebėra labiausiai paplitęs vartojimo būdas, vis labiau populiarėja elektroninių cigarečių (e. cigarečių) prietaisų pritaikymas kanapių ekstraktais papildytiems e. skysčiams vapuoti, ypač tarp jaunimo ir jaunų suaugusiųjų, kurie gali vapuoti kanapių aliejų ar vašką, kuriame yra didelė Δ 9-tetrahidrokanabinolio (THC), pagrindinės kanapių augalo psichoaktyviosios sudedamosios dalies, koncentracija. Tikėtina, kad ši kanapių produktų garinimo tendencija išliks ir toliau, nes beveik pusė Jungtinių Valstijų valstijų yra priėmusios įstatymus, leidžiančius legaliai vartoti kanapes medicinos tikslais ir (arba) pramoginiais tikslais. Be to, pranešta apie elektroninių cigarečių naudojimą sintetiniams kanabinoidams, tokiems kaip AB-CHMINACA (CAS numeris 1185887-21-1; kartais klaidingai vadinama "netikra marihuana", "spice" arba "žolelių smilkalai"), aerozolio pavidalu tiekti. Literatūroje nėra informacijos apie AB-CHMINACA pirolizės produktų poveikį. Šių junginių vartojimo elgsenos ir toksikologiniai padariniai dar menkai ištirti. Šiame straipsnyje galite paskaityti apie kaitinimo procesą ir terminį medžiagų skilimą rūkant.

Kadangi ištirti nenustatytų sintetinių kanabinoidų poveikio žmonėms neįmanoma, didžioji dalis tyrimų, nagrinėjančių šių junginių farmakologiją, buvo atlikta su gyvūnais. Vis dėlto, nepaisant to, kad rūkymas yra labiausiai paplitęs vartojimo būdas žmonėms, iki šiol daugumoje ikiklinikinių tyrimų, išskyrus kelias išimtis, buvo naudojamas švirkščiamas THC ar kiti kanabinoidai. Kai kuriuose tyrimuose naudotas intraveninis vartojimas, kuris gali leisti greitai pasireikšti poveikiui, kaip tai pastebima rūkant sintetinius kanabinoidinius produktus; tačiau daugumoje elgsenos tyrimų naudotos intraperitoninės arba poodinės injekcijos. Medžiagų apykaitos metu vyksta cheminiai pokyčiai, todėl kai kurie sintetinių kanabinoidų metabolitai sukelia kitokį poveikį in vivo nei jų pirminiai junginiai. Be to, kaitinant ar deginant sintetinius kanabinoidus juos garinant ar rūkant gali pakisti pačios cheminės medžiagos, taip pat gali pakisti jų skilimas laikymo metu. Gyvūnų modeliai, kuriuose inhaliacijos būdas yra tinkamesnis, gali būti naudingi nustatant šiuos veiksnius, o tai savo ruožtu gali padėti tiksliau prognozuoti sintetinių kanabinoidų poveikį žmonėms.

Oui0jX2bJr

AB-CHMINACA terminis skilimas iki siūlomų stebimų pirolitinių produktų

Mokslininkai nusprendė ištirti pasirinktų sintetinių kanabinoidų (CP 55 940, AB-CHMINACA, XLR-11 ir JWH-018), kurie pasižymėjo didesniu giminingumu ir kai kuriais atvejais didesniu stiprumu, palyginti su THC, poveikį. Pranešama, kad AB-CHMINACA, XLR-11 ir JWH-018 yra "netikrų marihuanos" produktų sudėtyje. Galimybė taikyti inhaliaciją yra svarbi kanabinoidų tyrimams dėl keleto priežasčių: (1) rekreacinės ir medicininės marihuanos legalizavimas valstybių lygmeniu padidino galimą poveikį, (2) didesnis vartojimo būdo lygiavertiškumas tarp žmonių ir ikiklinikinių modelių gali padidinti rezultatų perkeliamąją reikšmę ir (3) kai kurie toksikologiniai ar kiti poveikiai sveikatai (plaučių), susiję su piktnaudžiavimu narkotikais, gali būti būdingi inhaliacijai ir gali būti nenustatyti tyrimuose, kuriuose naudojami kiti vartojimo būdai.
TxWjDPrQuA
Numatomi AB-CHMINACA metabolitai. Metabolitai susidaro dėl keturių numatomų metabolinių transformacijų - (1) cikloheksilo žiedo hidroksilinimo, (2) terminalinio amido hidrolizės, (3) vidinio amido hidrolizės ir (4) izopropilo grupės hidroksilinimo / oksidacijos. Santrumpos reiškia numatomų metabolitų (M) numeraciją, kuri buvo atlikta chronologine tvarka (M1 ir M2).

Išvada

Apibendrinant galima teigti, kad sintetiniai kanabinoidai, kurie iš pradžių buvo sukurti kaip mokslinių tyrimų priemonės arba kaip vaistai kandidatai, buvo nukreipti į piktnaudžiavimo narkotikus - produktus, paženklintus tokiais terminais kaip "žolelių smilkalai", "netikra žolė", "spice" ir "K2". AB-CHMINACA, AB-PINACA ir FUBIMINA. Šio tyrimo rezultatai rodo, kad AB-CHMINACA, AB-PINACA ir FUBIMINA farmakologinis poveikis sutampa su skirtingų cheminių klasių psichoaktyviųjų kanabinoidų, įskaitant Δ9-THC, JWH-018, CP47,497 ir WIN55,212-2, poveikiu. Kiekvienas iš šių trijų junginių jungiasi prie CB1 ir CB2 kanabinoidinių receptorių ir juos aktyvuoja, sukelia būdingą kanabimitinio poveikio tetradą pelėms ir sukelia nuo dozės priklausomą atsako padidėjimą į Δ9-THC susijusią Δ9-THC diskriminacijos apertūrą.

Pagrindinis junginių skirtumas yra jų stiprumas, o stiprumo eiliškumas koreliuoja su jų CB1 receptorių prisijungimo giminingumu: FUBIMINA < Δ9-TC < AB-PINACA < AB-CHMINACA. Pažymėtina, kad visi trys šie junginiai yra didelio veiksmingumo agonistai [35S]GTPγS prisijungimo tyrime, palyginti su mažu Δ9-THC daliniu agonizmu. Ironiška, bet AB-PINACA ir AB-CHMINACA dėl savo unikalios cheminės struktūros ir didelio CB1 receptorių veiksmingumo (t. y. >CP55,940) potencialiai domina mokslininkų bendruomenę kaip mokslinių tyrimų priemonės.

Naudojant AB-CHMINACA, reikia atsižvelgti į jo stiprų poveikį. Taip pat atsižvelkite į tai, kad pirolizės ir jo metabolizmo organizme produktus galima aptikti šlapime ir kraujyje. Tai gali būti svarbu tiems žmonėms, kuriems reguliariai atliekami medicininiai tyrimai dėl narkotikų.
 
Last edited by a moderator:

Ali Newman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Bet kuris patikimas gatavos produkcijos tiekėjas
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Aš galvojau apie tą patį.
Atrodo, kad niekas to neturi nė vienoje iš penkių pirmaujančių darkneto rinkų.
Yra net žmonių, agituojančių už šiuos melagingus pažadus, kad "K2 popierius" pateks į kalėjimą vien dėl to, kad jį pamatė kokioje nors televizijos laidoje "Pagauti kontrabandininką".
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Aš darau gatavus produktus ir im didžiausia gamyba iš sintetinių kanabinoidų aplink europą patikrinkite mūsų svetainėje the-frcs.is :)
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
FRCS turi gerų pavyzdžių. Užsisakiau, kad mano būtų išsiųsti į JAV. Mano siuntinys išsiųstas ir CLEARED CUSTOMS =). Mano patirtis su flightrcs buvo nuostabi.
Aš kovojau ir kovojau 2 metus nuo noidų draudimo. Negaliu pakankamai padėkoti flightrcs už lankstumą ir klientų aptarnavimą.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sveiki, brolau, džiaugiuosi tai sužinojęs! Esu čia dėl tavęs ir visų noidų galvų :D
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Atrodo, kad jūsų svetainė man neveikia, netgi leidžia "Cloudfare" daryti dalykus po mano gaubtu, apie kuriuos man nerūpi žinoti.
 
Top