Question apie DMT poveikį

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveikas pasauli, prieš kurį laiką patyriau LSD ir džiaugiausi pamatęs, koks gražus yra šis pasaulis ir kas iš tikrųjų esu, ištyriau daugybę dalykų ir tapau asmeniniu hobiu.
ir mano kambario draugas man pasakė, kad DMT yra tiesioginis traukinys patirti NDE (Near Death Experience) haha net pasakė, kad dievas egzistuoja, bet u yra tavo dievas, tu būsi atjungtas, tai yra tikroji raudona piliulė, blabla, bet viskas
jaučiausi kažkaip patikimas, nes aš patyriau NDE su LSD kartą, tai buvo labai baisu, nes aš jaučiau, kad aš iš tikrųjų miršta.

Taigi mano klausimas, ką jūs manote apie NDE? ar manote, kad tai, ką matote, kai vartojate dmt, yra tikra, ar visa tai yra netikra?

aš kurį laiką vartojau juodąjį degutą, prieš tai iššvaisčiau savo metus, bet LSD dėka tapau toks pozityvus kada nors. ir jei DMT gali padaryti mane pozityvesnį, norėčiau pabandyti!

ir ačiū už talpinimą šios svetainės administratorius! aš vertinu, atrodo patikimas dėl saugojimo!

su geriausiais linkėjimais:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ei, mano drauge!
Vartojant vidutines ar dideles DMT dozes, galima tam tikru laipsniu patirti NDE. Ar kada nors išsamiai apie tai skaitėte? Jei ne, galiu tau atsiųsti labai įdomios literatūros šia tema.

Jei jau esi patyręs NDE vartodamas LSD, labai tikėtina, kad tą patį patirsi ir su NDE, tačiau tavo "patirtis" bus visai kitokia nei su LSD.

Papasakosiu jums savo asmeninę patirtį: kai vartojau DMT, galėjau matyti savo gyvenimą iš šalies ir dalyvauti kiekviename epizode, kurį prisiminiau ir kuris įsitvirtino mano asociatyviosiose smegenų skaidulose, tapo tvirtas mano ilgalaikėje atmintyje. Buvo viena problema - mano kelionė atrodė nesibaigianti, nejaučiau dėl to jokio diskomforto, tačiau negalėjau kontroliuoti "perėjimų" tarp gyvenimo epizodų, jie spontaniškai atsirasdavo mano galvoje.

Apibūdinkite savo patirtį patyrus NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki Smegenys, atsiprašau už pavėluotą atsakymą.

nesu tikras, ar tai buvo tikra NDE, jaučiau besąlygišką meilę šviesomis, o šviesos buvo tokios, tarsi labai greitai eičiau tuneliu, pilnu šviesų. Man net kyla emociniai jausmai, kai prisimenu, ką mačiau.
Tai skamba neįtikėtinai, ir aš maniau, kad taip yra todėl, kad juodasis degutas sugadino mano smegenis.
Patyriau tik vieną kartą, bet buvo per daug galingas ir tai net pakeitė mano gyvenimą, teigiamai.

Na, po to, kai pamačiau tas šviesas, aš net paklausiau savęs, ar dievas realiai egzistuoja, ar tiesiog tapau kvailas, nes tai skamba taip nerealiai.
Kadangi internete, daugiausia youtube, ieškau informacijos apie DMT sukeltą NDE, yra keletas vaizdo įrašų, kuriuose NDE vaizduojama grafiškai.
(youtube vaizdo įraše tai atrodė kaip budizmo ženklai ir raštai) ir tai neatrodo kaip tai, ką aš mačiau (šviesos).

Bet geras dalykas yra tai, aš rimtai mesti kietųjų narkotikų, tokių kaip metamfetamino ir juodojo deguto, nes aš turiu tikėjimą giliai, kad yra kažkas, ir tai nėra viskas, ką mes žiūrime dabar ir
svarbiausia, kad vartojant LSD taip žavi savęs paklausti, kas aš iš tikrųjų esu, kuo noriu būti.
Žinoma, aš netikiu tuo (apie šviesas, kurias mačiau) kaip maniakas, tiesiog šiek tiek tikėjimo pakeitė mano gyvenimą, kaip būti pozityviu žmogumi.

Jei DMT suteikia mums, kaip jautėtės, tai atrodo šiek tiek baisu haha "kelionė atrodė nesibaigianti, negalėjau kontroliuoti perėjimų"
Ar rekomenduojate žmonėms vartoti DMT, jei galiu paklausti?
Ne pramoginiais tikslais, noriu geriau pažinti save.

Ir ką tik prisiminiau, kad mano kambario draugas buvo toks šokiruotas, nes galvojo, kad esu miręs haha

Beje, labai ačiū už atsakymą,
norėčiau paskaityti jūsų turimą literatūrą apie NDE, ar galėtumėte man atsiųsti, kai nebūsite užsiėmęs? praneškite man :)

Labai ačiū ir linkėjimai, mano drauge,
Sveiki.
 
Last edited:
Top