Acto rūgšties anhidridas iš švino acetato?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Super paprastas klausimas, bet žinau, kad galima naudoti švino acetatą vietoj acto anhidrido fenilacto rūgščiai p2p.

Man susidarė įspūdis, kad taip yra dėl to, kad kaitinant švino acetatą susidaro AA?

Jei taip, ar galima tiesiog kaitinti ir distiliuoti?

Žinau, kad tai nekokybiškas pranešimas, bet turiu žinoti, todėl klausiu čia, o paskui gilinuosi pats.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Žinau, kad jis gali būti pagamintas iš disulfuro dichlorido arba sieros dichlorido, pamiršau, bet man tiesiog įdomu
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, Katty Korner,
S2Cl2 arba SCl2, manau, naudojami tionilo chloridui gaminti.

Norėčiau rasti acto anhidrido gamybos iš švino acetato metodą. Aš jį surasiu ir pažiūrėsiu, ar pavyks paskelbti.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Sciebcemadness sako, kad AA galima pagaminti panašiai kaip naudojant acetilchloridą ir natrio acetatą, tačiau jį galima pakeisti sieros di/monochloridu. Kažkada tame forume buvo kažkoks paveikslėlių vadovas, pažiūrėkit, ar galiu jį rasti.

Man tik įdomu dėl švino acetato, nes acto rūgštis yra pigi ir lengvai gaunama, litaratas yra lengvai gaunamas, todėl švino acetatą taip pat lengva pagaminti. Tuomet tereikia šildyti, o gal galima perdirbti šviną įpilant daugiau acto rūgšties, idk.
 
Top