Actavis (prometazinas ir kodeinas)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveikinimai BB bendruomenei,

Neseniai gėriau kavą su draugu pietinėje Jungtinių Valstijų dalyje. Jis nuo 2009 m. dirba vaistų pramonės platinimo srityje. Kai man pasiseka jam užsiminti apie savo verslą, atrodo, kad jis visada bando surasti vieno prekės ženklo sirupą nuo kosulio, vadinamą "Actavis". Žinoma, šio prekės ženklo kaukės sirupo gamyba jau nutraukta ir dabar jis yra (arba, atrodo, kad yra) vienas iš labiausiai saugomų / rečiausių vaistinių preparatų pietinėje Jungtinių Valstijų dalyje. Atrodo, kad visi hiphopo ir R&B muzikantai, kurie turi pinigų, turi ryšių su tiekėjais, bet niekada neturėjo ryšių su originaliu "Actavis caugh" sirupu, kurio gamyba nutraukta. Tai beveik kaip hiphopo pasaulio kvailas! Norėčiau išgirsti kiekvieno nuomonę apie tai, kaip surasti originalią formulę ir (žinoma) receptą, ir (žinoma) norėčiau, kad kas nors pabandytų gaminti ir mus visus supažindintų su tuo, kaip profesionalai galėtų sukurti šį sugrįžusį produktą!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
sveiki 90% actavis aplink yra netikras, yra lengva gauti gražus netikras tušti buteliai, žmonės užpildyti su kažkuo panašiu ir daug kvailys reperiai patenka į šį sukčiavimo. girdėjau beprotiškas beprotiškas kainas už butelius, pagamintus kaip prieš 10 metų vis dar užplombuotas, tarsi mes kalbame apie vyno ahah dabar yra tik turtingas flex, imho poveikis neverta kaina
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Verta kainos, tie netikri buteliukai gali turėti šiek tiek kodeino kai kurie gali būti ne, bet tikrai yra gerų liesų buteliukų visame mus, žinau žmogų, kuris parduoda kaip 7 skirtingų prekės ženklų.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Septyni skirtingi prekių ženklai? Jėzau, tas vaikinas tikrai yra žinovas. Niekada nesu dirbęs tokio pobūdžio pramonėje, bet esu matęs, kaip saujelė žmonių iš šio verslo uždirbo didelius pinigus.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Niekada nesupratau to triukšmo, juk tai tik kodeinas ir prometazinas, tiesa? Kai pradėjau domėtis opioidais, nuo kodeino galėjau labai apsvaigti ir man patiko, bet po kurio laiko net nuo didžiulių dozių ir bet ko, ką pridėdavau, kad sustiprinčiau (prometh, benzo, alkoholio ir t. t.), tiesiog nebegalėjau nuo jo apsvaigti. Bandžiau vartoti tokias dideles dozes, kad nebuvo prasmės tiesiog pereiti prie stipresnio opioido.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Galiu pateikti tikros vaistinės promethazine, jei kas nors susidomėjo. Prekės ženklas gali būti Actavis arba kitas panašus. Turiu receptą
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
O tai yra gražu! Man labai įdomu... Ar esate tiekėjas, ar gamintojas? Taip pat praneškite man kainas ir kitą svarbią informaciją, kuri jums atrodo svarbi.
 
Top