adapteris užstrigo ant mano reakcijos kolbos

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki,
Greitas klausimas;
mano adapteris užstrigo ant reakcijos kolbos. ( buvo daug karščio ir slėgio, ir aš kartais manupuliuodavau reakcijas, sekundę uždengdamas refliukso galą su tumb). Naudojau Ai/Hg.
Ar yra kokių nors pasiūlymų?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Įdėkite adapterį po verdančiu vandeniu arba naudokite oktaninį branderį ir pabandykite jį atlaisvinti. Geriau 20 mažų dešiniųjų į kairę nei viena stipri dešinė, nes jį sulaužysite.

Jūs nenaudojote vazelino
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Karšto oro pistoletu, plaukų džiovintuvu su antgaliu, karšto oro litavimo daiktu, tolygiai kaitinkite moteriškąją dalį aplink ir tik moteriškąją dalį. Sujunkite dalis į kairę-dešinę ir atgal, tada stipriai pasukite. Nepadėjo? Įlašinkite kelis lašus koncentruotos sieros rūgšties kelioms valandoms, kad ji prasiskverbtų į jungtį, nuplaukite, pabandykite sukti, jei nepavyksta, vėl kaitinkite ir bandykite dar kartą.

Nepadėjo? Štai tada sudaužau mažiau vertingą dalį, kad išsaugočiau svarbesnę.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Taigi turiu juos atskirti ( be įtrūkimų).
Dėkui už patarimus, vaikinai.
Įkaitinau moteriškąją jungtį ir ją sukinėjau ( su suvirinimo pirštinėmis, todėl negavau jokio sukibimo) nepavyko.
Tada panaudojau plaktuką (gumine galvute) ir sudaviau apie 1000 smūgių (tiesiogine prasme nenaudojau jokios jėgos, tik dėl vibracijos poreikių). Tuomet vandens sandariklis tarp kamščių ėmė atsitiktinai atsidurti, ir aš žinau, kad tai buvo tas momentas! ištraukiau jį tiesiu judesiu (vis tiek reikėjo jėgos, bet žalos nebuvo).
Dabar aš laimingas! Kad visiškai nauja kolba nesugadinta dėl pigaus kiniško 24/40 adapterio iš poros dolerių...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tai skamba abitaip.....

Na tiesiog tam, kad nebūtų nesusipratimų:

Kairė yra vyriška, o dešinė - moteriška

IVs98gcbQ2
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Taip, mano kolba: buvo ns 29/32( taigi paveikslėlio richt sąnarys, kaip moteriška dalis)
Adapteris: iš 29/32 į 24/40 (vyriškoji dalis buvo įstrigusi kolbos moteriškoje dalyje)
Adapterio moteriškoji dalis į vyriškąjį kondesorių (24/40)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Tokiose nelaimingose situacijose labai praverčia karščio pistoletai; taip pat ir 15 dolerių kainuojančios BBQ pirštinės, kurios leidžia griebti karštą stiklą. Geras plaukų džiovintuvas yra toks pat geras kaip ir karščio pistoletas, tačiau gali užtrukti ilgiau, kol stiklas bus įkaitintas iki reikiamos atskyrimui temperatūros.
 
Top