Patarimai, kaip tikėtina, kad saugios amfetamino sintezės gali imtis nemokša

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, nuostabūs žmonės, spėju, kad dauguma jūsų yra profesionalūs chemikai arba bent jau turi aukštesnį šios srities išsilavinimą.
Aš ne. Prieš 16 metų susimąsčiau, ar kada nors galėsiu pats pasigaminti amfetaminą ( per pastaruosius 20 metų kasdien stebėjau šio produkto poveikį). Tuo metu vieninteliai prieinami šaltiniai buvo anarchistinė kulinarinė knyga, todėl likau gerokai atokiau.
Žiūrėdamas šio forumo vaizdo įrašą, kuriame žingsnis po žingsnio buvo parodytas procesas, buvau nustebęs, kaip lengva tai padaryti. Ar kas nors galėtų patarti, ar atsargus, bet nepatyręs žmogus gali tai daryti saugiai (gaminius visada ketinama naudoti tik asmeniniams poreikiams). Be to, kad būtų labai aišku, aš nesu suinteresuotas metamfetamino sinteze.
Bet koks patarimas labai vertinamas.
Sveiki
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Asmuo, neturintis jokių chemijos žinių, gali sintetinti amfetaminą. Tačiau tik nedaugelis žmonių gali tai padaryti teisingai iš pirmo karto. Jei labai stengsitės, po kelių bandymų galite pasiekti labai gerų rezultatų. Svarbiausia yra patirtis.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pabandykite tai daryti nedideliu mastu, kol suprasite. tai labai lengva. tik būkite atsargūs su gyvsidabrio junginiais. pirmiausia įsitikinkite, kad turite viską kuo saugiau. pirštines, laboratorinį chalatą, ventiliaciją, akių apsaugą. respiratorių, akių plovimo stotelę, avarinį dušą, gesintuvą. jei reikia pagalbos, tiesiog paklauskite. sėkmės.
 
Top