Al/Hg redukcinės aminizacijos (MDMA) patarimai

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!

Tik keli klausimai, susiję su senuoju geruoju MM metodu, dėl medžiagų prieinamumo mano šalyje, pasvėriau galimybes ir man tai yra geriausia.

Tiesiog noriu gauti patarimų dėl redukcinės aminizacijos:

1. Kokį didžiausią MDP2P ir nitrometano mišinio kiekį galima saugiai naudoti? MDP-2-P turi būti 25 g MDP-2-P : 20 ml MeNO2.

Galvojau apie 75 g MDP-2-P : 60 ml MeNO2

Ir dar - ar yra dar kokių nors patarimų dėl šio konkretaus metodo?

Malonūs linkėjimai
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Ar yra kokia nors priežastis, dėl kurios negalima naudoti MeNH2 vietoj nitroetano? Jei gerai suprantu, nitroetanas vis tiek skyla į MeNH2, taigi galėtų būti lengviau gaunama alternatyva.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Spėju, norėjote pasakyti nitrometanas*
Šiaip ar taip, galima atlikti redukciją vienu puodu.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, taip, mano klaida, norėjau pasakyti nitrometanas. Dabar matau problemą, kalbėjau apie MeNH2-HCl druską, kurią lengva gauti, bet mums reikia laisvosios bazės, kuri yra dujos, taigi, jei pradedame nuo MeNH2-HCl, turime ją paversti laisvąja baze ir ištirpinti tirpiklyje, nepaverčiant laboratorijos dujų kamera. Ar turite kokių nors pranešimų ar patarimų, kaip tai padaryti? Tada šį MeNH2 laisvosios bazės tirpalą galima pridėti prie amalgamos ir MDP2P. Arba verčiau sumaišyti MeNH2 tirpalą su MDP2P ir pridėti prie amalgamos? Atsiprašau, tik spėlioju, kol kas neradau gero aprašymo ir niekada net nebandžiau pasigaminti MDMA, bet dabar yra tikimybė, kad galiu gauti šiek tiek PMK ir ieškau geriausio būdo, kaip jį panaudoti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Apie metilamino laisvosios bazės generavimą rašiau čia.
Šią diskusiją norėčiau tęsti atitinkamoje temoje apie MDMA sintezę (nuoroda toliau).
 
Top