SCAM Užsienio rinkos skelbimas

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Gerbiama šeima Breaking bad forume. mes pietavome svetimos rinkos geriausia tamsaus tinklo rinka verslo platformai, mes norėtume pakviesti į mūsų rinką verslui, ir ačiū Breaking bad forumui už šią galimybę paskelbti svetimos rinkos skelbimą.

Skelbimas.

svetimos rinkos administratorius :


Įsitvirtinęs pardavėjas gali turėti nemokamą pardavėjo atleidimą nuo 2022 m. sausio 15 d. iki vasario 7 d. - pagal laiko ūkį, tik po to bus atmestas nemokamas pardavėjo atleidimas, naujam pardavėjui reikia sumokėti 125$.

Rizikos valdymas
Pirkėjo pardavėjo pokalbis užšifruotas su PGP raktu, jūsų pokalbis automatiškai bus ištrintas, kai jį pakartosite, jūs neturite rizikingų svetimos rinkos konversijos, tik saugus PGP užšifruotas.

niekada nebandykite to
Visa tai yra sukčiai niekada nebandykite to: Dvejetainė programinė įranga, Forex programinė įranga, Bitcoin kelių programinė įranga, FOREX signalas,

FE
kol pirkėjas negaus iš jūsų jokio produkto, moneta ir viskas bus laikoma, o administratorius išspręs ginčą. Jums reikia įrodyti tvirtus įrodymus, kad jūs išsiuntėte produktą klientui, rinka niekada nebuvo baigta per 14 dienų ar 7 dienas, Mūsų prioritetas yra suteikti mūsų pasitikėjimą klientams.

Pardavėjas
nesuteikiame jokios vertės jokiems rinkos atsiliepimams ar rezultatams; mums reikia matyti tik jūsų grynus siuntimo įrodymus ir tvirtus įrodymus apie jūsų parduodamą produktą.

Kas yra "Escrow"?
Laikykite savo monetą trečiajai šaliai, kol užsakymas bus baigtas ir monetos bus pervestos į pardavėjo sąskaitą.

Užsienio rinkos pavadinimas
Pardavėjo atsisakymas 125$
Įsteigtas pardavėjas nemokamai
Komisiniai mokesčiai - 3$
Kalba- anglų kinų ispanų prancūzų japonų korėjiečių korėjiečių arabų
Pirštų atspaudai: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


rinkos url
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Administratoriaus pranešimas
Romios
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
jei kas nors kada nors užsisakė iš čia, pakomentuokite, ar tai tikra Marketplace
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
rinkos apžvalga tamsioji akis

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
taip, aš matau, kad jis legalus. tik jis nėra toks, kokį įpratusi matyti rinka.

jei esate administratorius, noriu patikrinti vieną iš pardavėjų, ar jis tikras, ar sukčiai. ir jei kaip galiu pamatyti kelių jūsų pardavėjų atsiliepimus. ieškau patikimo produkto, kurio man reikia, pardavėjo, bet jūsų svetainėje nematau daugybės dalykų.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
galite patikrinti ir pasveikinti daugelį pardavėjų, bet sąraše negalite gauti sukčiai, nes escrow
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
taigi kiekvienas sandoris yra apdraustas depozitiniu draudimu????

kaip iš savo profilio parašyti administratoriui turguje?

ar kiekvienas sandoris yra apdraustas?
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
taip pat bandau įterpti savo pgp raktą, o jūsų prekyvietė neleidžia man įterpti pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
iš esmės, jei esate administratorius. ar galite man padėti savo svetainės pardavėjui su nedideliu kažko užsakymu? sumokėsiu jums komisinius už pagalbą perkant iš pardavėjo. jis turi kažką, ko man reikia, bet man reikia gryno ir neapdoroto aukštos kokybės karfeno.

ar galite padėti man nusipirkti iš jo?
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
galite patikrinti skaitmeninį pardavėjo vardą john09389 tikiuosi, kad jums patiks
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
galite spustelėti palaikymą ir parašyti administratoriui esu tik pirkėjas
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
užsienietis rinkos administratorius yra toks paslaugus, kad aš atidariau ginčą jie grąžina mano pinigus per 24 valandas ačiū vyrukai
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
pagal mano nuomone, užsienietis rinka yra geriausia ir batter tada kita rinka, nes stiprus escrow ir niekas negali scam admin yra tikrai super greitai, jie atsakymo bilietas greičiau,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ačiū už jūsų indėlį. bet dėl kažkokių priežasčių visos funkcijos mano kompiuteryje neprieinamos.
Neturiu galimybės rašyti admin arba į savo profilį įterpti savo pgp raktą.

matau parinktis, bet funkcijos neveikia. nematau jokių atsiliepimų apie pardavėjus.
tai tik žemos kokybės svetainė ir man atrodo kaip sukčių svetainė.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
aš gavau užsakymą prieš vakar svetainė nėra sukčiai milijonmind22 rinka yra labai klijuoti, todėl jums yra sukčiai, nes jūs negalite nuskaityti kitų
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
užsieniečių rinka yra geriausia tamsioji grynoji rinka, kurią gavau užsakymą, o palaikymas yra labai naudingas
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
man patinka užsieniečių rinkos eiti funkcija ir lengva naudoti
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
mano stiprus tyrėjas užsienietis rinka yra grynas ir realus, tie sakė sukčiai jie yra sukčiai
 
Top