Alternatyvi ketamino sintezė

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Gerai, taigi man reikia alternatyvaus K sintezatoriaus, kuriame galėčiau prijungti Oxo ne 2, o 4 padėtyje.

Vienintelis sintezatorius, kuris, atrodo, gali tai padaryti, yra naujasis Irano sintezatorius, tačiau pakeičiant oksofenilą 1,4-dioksofenilo žiedu, o po to, apsaugojus 4-okso apsauginiu agentu, oksą išskaidyti deoksidatoriumi ..... (Kas čia geriausiai tiktų ir kaip selektyviai apsaugoti tik 4-okso, o ne 1?)?

Jei kas nors galėtų man duoti kokių nors patarimų, būčiau labai dėkingas. Manau, kad po deoksidacijos man tereikia laikytis likusios sintezės dalies, ar ne?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Nežinau, ar čia gausite atsakymą į šį klausimą. Atrodo, kad ketaminas yra labai nepastovus, norint gauti perspektyvų derlių net ir turint patirties ir gerą įrangą. Tikiuosi, kad rasite atsakymus, kurių ieškote.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Peržiūrėjau žurnalus ir, nors esu chemikas mėgėjas, turintis daug patirties šioje srityje... Kas būtų, jei cikloheksilo žiedas būtų stabilizuotas dviem dvigubomis jungtimis prieš apdorojant į 2-Cl-fenilą. Tačiau jums reikėtų juos surišti, o metilo tiltelį pagrindiniame sintezatoriuje turėtų laikyti fenilas, tiesa?
Tai yra, jei nenorima susipainioti su cikloheksilo okso jungtimis.

Taigi; (žr. paveikslėlį toliau)

Bet kokiu atveju tai yra apytikslė idėja, atėmus visus reakcijai reikalingus reagentus.

Ar tai veiktų kaip su ketaminu, ar ta metilo jungtis yra neatsiejama nuo dvigubos jungties sukūrimo ties 2? Ar ji negalėtų būti išfiltruota, kai nebeturi kur dingti? O gal tai dar labiau komplikuotų situaciją, pridedant atsitiktinę anglį kur nors pagrindinėje ketamino dalyje?

Tačiau net ir tokiu atveju tą metilo jungtį, kad ir kur ji laikytųsi, būtų galima gana lengvai demetilinti, nekeičiant likusios junginio dalies, ar ne?

Suprantu, kad ketaminas yra trapus, bet, tarkime, kad jis yra tvirtas kaip uola, tokia reakcija suveiktų, ar ne?

Ar yra koks nors būdas sustiprinti molekulę? Kalbu apie didelį mastą, t. y. atominiu būdu sustiprinti visus ryšius su kita medžiaga prieš reakciją ir po jos tiesiog pašalinti.
Ar tiktų fluorometanamo rūgštis? (Tiesiog, kad šiek tiek padidintume jos kiekį, kad fluoras nieko nesugadintų reakcijos metu, pavyzdžiui, pakeistų chlorą ir pan.)

Kaip jau sakiau, esu labiau psichoaktyviųjų medžiagų neurologas, todėl prašau švelnumo!

P. S.; Metiltrijodidas turi būti rodyklė; atsiprašau, jei tai painu!
 

Attachments

  • ahO9wZpLR0.jpg
    ahO9wZpLR0.jpg
    33.5 KB · Views: 142
Last edited:

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Persiųsiu jūsų klausimus draugui, bet tai gali padėti, aš jums DM.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Arba...
Kas, jei pradinė medžiaga /buvo/ ketaminas? Dvigubą ryšį nutraukti būtų sudėtinga, bet prieš tai atskyrus dvi ciklines grupes būtų sutaupytas chloras (galbūt ir aminas), taigi nutraukti dvigubą ryšį, demetilinti, dehidroksiliuoti ir po to sujungti abi grupes... iš tikrųjų gal net nereikia dehidroksiliuoti, hidroksigrupė atsiskirtų sujungiant dvi grupes ir... priklausomai nuo naudojamo tirpalo, sujungti tirpale esančią rūgštį ir (arba) šarmą, kuriuos tada tereikia nusiurbti.

Ar tai prasminga? Arba aš jau visiškai nuklydau nuo sodo kelio?!
 
Top