Ieškau 3,4,5-trimetoksibenzaldehido tiekėjo....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ar kas nors gali man kuo nors padėti šiuo klausimu? Geriausia būtų ieškoti pusės kilogramo - 1 kg, bet tada man taip pat reikėtų nitrometano, manau, o jei perku nitrometaną, turėčiau gauti ir nitroetano, todėl jei galite įsigyti bet kurios iš šių cheminių medžiagų, galite man paskambinti... arba dm
Bandau pasigaminti natrio etilsulfatą ir laukiu paštu gaunamo natrio nitrito.
Norėjau paklausti, ar galėtumėte pakeisti natrio nitritą kitu metalo nitritu? Aš turiu daug kalcio nitrito, kuris manęs laukia - sakau, kad laukia, nes aš jį pagaminau dvigubo išstūmimo rxn, bet vis tiek - jis ten yra.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ką? 3,4,5-trimetoksibenzaldehidą, nitroetaną, nitrometaną ar kalcio sulfitą. Pastarasis, aišku, taip, bet esmė yra ta, kad norėčiau išvengti bandymų distiliuoti savo nitroetaną, jei įmanoma, todėl kreipiuosi, kad pabandyčiau gauti šiek tiek.
Kai parašiau išsamų pranešimą apie tai, ko man reikia su keliomis cheminėmis medžiagomis, sakydamas - "tai tikrai pigu", tikrai nieko nepasiūlau.
Jis net nenurodo, KAS yra tikrai pigu, nes aš prašau kelių produktų tiekėjų....
Ar galite paaiškinti ir, jei turite man sprendimą, išplėskite savo atsakymą!
Ačiū
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai, iv gavo keletą atsakymų, bet viskas pagal kg minimumą, o aš esu tik namų chemikas, kuris nenori niekam nieko parduoti. Tiesiog nori atlikti keletą rxns iš pihkal.
Mane labiau gąsdina, kad reikės pirkti visą kilogramą nitrometano. Tai tiek daug pinigų, o man tiesiog nereikia tiek daug iš karto!
Nėra taip, kad naudosiu rotovapą, todėl bus paleidžiamos mažos rxn...
Taigi, prašau, jei tyrinėjate ar net prekiaujate tokioje srityje, prašau 🙏 pasidalykite meile dėl galimybės pačiam susikurti fenetilaminų. Tai raginimas visiems namų chemikams prisiminti, kaip buvo, kol neturėjote savo pirmtakų...

Aš vis dar maištauju bandydamas sintetinti nitroetaną, bet, tiesą sakant, jei kas nors man parduotų, tarkime, 100-250 ml jo, tai būtų DIDELĖ pagalba, kad galėčiau pasigaminti savo tiesioginį prekursorių VIENAM produktui, kurį ketinu vieną kartą parduoti. Amfetaminas - tik tam, kad galėčiau panaudoti benzaldehidą, prie kurio čia turiu lengvą prieigą, nes prieš kelis mėnesius nusipirkau butelį, kurio net neatidariau.
Nesigėdiju prisipažinti, kad kilograminiai kiekiai mane gąsdina - tokiais kiekiais įdėti tiek daug pinigų į rxn ar net seriją rxn savo asmeniniam malonumui yra šiek tiek neatsakinga.
Tai ypač erzina, nes man reikia pakankamai nitroetano, kad galėčiau panaudoti turimus 500 ml benzaldehido, bet sritis, kurioje noriu iš tikrųjų atlikti tyrimus, prasideda nuo 3,4,5-tmbenzaldehido, kuriam dažniausiai reikia nitrometano! Gah 😩
 
Top