Amalgamacija trunka per ilgai dėl <0c temperatūros?

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Išmokau al/hg naudodamas Reynoldsą ir paprastai pradėdavau reakcijas maždaug po 30 min-1 val. nuo gyvsidabrio chlorido pridėjimo, dabar perėjau prie lakštinio metalo, o dabar - prie kai kurių naujų alternatyvių 99,99 % aliuminio vinių, turėjau tam tikrą sėkmę su lakštais, bet užtrunka amžinai, kol prasideda šaltis, nebuvau tikras, ar tai vaidina svarbų vaidmenį, todėl tiesiog noriu paklausti, ką jūs visi manote.

Metanolis + aliuminis + gyvsidabrio chloridas per dideliais kiekiais, užtruko beveik 3 valandas, kad pradėtų pastebimai tampyti ir metanolis neburbuliuotų. Ar turėčiau metanolį bent jau pašildyti iki kambario temperatūros? ar vien tik metanolis ir gyvsidabrio chloridas yra geras pasirinkimas, kad viskas prasidėtų? ar padėtų kito tirpiklio pridėjimas?
al/hg be nitro
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kieti aliuminio gabalai tam yra šūdas. bandžiau lakštus, granules, diskus, niekas niekada neveikė geriau nei storo užpakalio folija.
1H amalgamuoti yra beprotiška net ir esant 0c.Ar jūs dirbate lauke, btw? Bet kokiu atveju, kaitinkite tą daiktą maždaug iki kambario temperatūros.Su malta folija amalgamacija vyksta 5-10 minučių @23C.
Tiesiog vanduo visada puikiai veikė, koks metanolio vaidmuo, jei vis tiek ketinate jį tik nusausinti ir nuplauti?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ar stora plėvelė tinka kaip >2 kg reakcijoms. Darbas lauke taip, bet perkeltas į patalpas
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
O stora folija iš esmės yra labai plonas lakštas, ir aš ją padidinau iki 0,012" storio, ir ji man gerai tinka 1 kg, bet dabar lauke temperatūra nukrito, ypač laboratorijoje, gaunu skirtingus amalgamacijos rezultatus.

rasta thi,
 

Attachments

  • UENim9TOjx.jpg
    UENim9TOjx.jpg
    132.8 KB · Views: 136

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Velnias, kokią išeigą gaunate iš1 kg svarstyklių?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tai buvo gera išeiga, greitai didinau ir susidūriau su keliomis problemomis, bet turėjau tikrai gražią reakciją 1,1 kg gavau atgal apie 950 g... Tai buvo visko didmeninis išmetimas. Visas lakštas buvo sunaudotas, beveik nieko neliko, o reakcija buvo gražios pilkos/mėlynos spalvos. Aš mokausi viską koreguoti, bet manau, kad labai greitai pereisiu prie borohidrido, pumpuojamo. Atrodo, kad didesnėms reakcijoms bus atlaidžiau ir (arba) paprasčiau.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man patinka atlikti mažesnius sumažinimus, pavyzdžiui, po 650 g, taikant šį metodą man lengviau gauti nuoseklius rezultatus. Manau, kad jo raskite 1+kg, bet aš tikrai nesu tinkamai pakoregavęs savo metodų.

Dabar bandau sumažinti boro kiekį, pranešiu, ką apie tai manau, palyginti su al/hg.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
O borohidridą tikrai galite daug masteliuoti, esu matęs 750-1500 kg skalę, žinoma, ne nelegalią.
Bet įdomu sužinoti, kad jums pavyko padidinti tokį dydį, aš galvojau, kad jį galima padidinti daugiau nei 100 g. Ar daug aliuminio liko? kiek druskų? ir lakšto storis?
 
Top