Charges dropped Amžinosios chemijos žinios: Užsakymo atšaukimas

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Užsisakiau iš amaervelbio
Spek su +86 186 2709 5160 Jenny tan
Jos vadybininkas +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Jie nustoja man atsakinėti po apmokėjimo
Jenny sakė, kad tai užtruks 3-4 dienas
2 dieną ji pradėjo elgtis neatsakingai, neatsako
Turiu pokalbio ekrano nuotrauką, kurią galiu nusiųsti bbgate mengmentui.
Vienintelė priežastis, dėl kurios užsisakiau iš jų, yra ta, kad matau, jog jie paskelbti bbgate.
Norėčiau, kad naudočiau sąlyginio deponavimo sistemą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, Kodėl nesinaudojote BB Escrow? Ar galite atsiųsti man ekrano nuotraukų į DM, prašau? Kokį skelbimą naudojote šiam užsakymui? Turiu omenyje, ar esate tikri, kad tai yra amaervelbio vadybininko telefonai, o ne iš žvejybos paskyros?
Nes, kaip žinau, jie neturi Jenny tan vadybininko.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tokių telefono numerių nėra.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kaip suprantu veiksmų chronologiją, jūs rašėte adresatui Kontaktai: +86 13297909263 iš skelbimo, o jis jums davė kitą kontaktą? Man reikia tai aiškiai žinoti. Papasakokite čia visą istoriją aiškiai, prašau.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aš kalbėjau su Jenny, aš jau trečią kartą su jais užsisakiau be problemų. šis vaikinas tikriausiai yra tiesiog nekantrus, nes jie užtrunka iki savaitės, kol tiesiog išsiunčia, bet man jie visada pristatydavo.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
turėjau 2 užsakymus iš AmarvelBio ir wuhan win group be jokių problemų , iš viso 50 kg
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Kaip atrodo jūsų 2b4m forma jam ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
sąžiningai jie gali būti užimti, savo numerio laukiau apie 8 dienas, nes po pavasario festivalio jie buvo užimti
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ką šis vargšas agentas turėjo jums atsakyti? Tikriausiai užvertėte ją klausimais apie tai, ar užsakymas jau išsiųstas arba kada jis bus išsiųstas.
Nenuostabu, kad ji nustojo jums atsakinėti, galiu tik įsivaizduoti, kaip turi būti nemalonu nurašyti tokį žmogų kaip jūs.
Jei siunčiate kam nors pinigus be sąlyginio deponavimo, nustokite blaškytis, susitaikykite su galimais nuostoliais arba išmokite kantrybės.
Tokios įmonės kaip ši yra tik siuntų gabenimo bendrovė, Jos fiziškai neturi prekių.
Atkreipkite dėmesį, kad prieš mėnesį Kinijoje buvo šventė ir viskas neveikė daugiau nei savaitę!
Aš padariau keletą užsakymų su AmarvelBio ir siuntos visada atvykdavo.
Jei moderatoriui reikia įrodymų, galiu juos pateikti.
Nebūkite šmeižikai, svarbiausia - kantrybė.
Geriausi linkėjimai.
Nepamirškite atsiprašyti, jei jūsų siunta atvyks.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki. puikiai suprantu jūsų situaciją.

Perkant produktus geriausia laiku pridėti greitą kontaktinę informaciją.
Tiesioginiai skambučiai telefonu yra veiksmingesni nei bendravimas elektroniniu paštu.

Kvalifikuotas pardavėjas neatsisakys atsiliepti į kliento telefono skambutį.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Perskaičiau visus komentarus. Kai kurie iš jūsų teisūs kai kurie neteisingi.
Istorija trumpai . Susisiekiau su Jenny , prieš sandorį ji atsakydavo į mano masažą per vieną sekundę , po to, kai sumokėjau, ji nustojo man atsakyti .never mind tęsti istoriją. Mes sudaryti sandorį
Ji pasakė, kad 3-4 dieną aš gausiu takelio numerį.
Po daugiau nei 4 dienų aš siųsti savo masažą ji buvo ignoruoti mane.
Aš taip pat siųsti masažą savo vadybininkui ir jis taip pat buvo nepasiekiamas
Taigi aš buvau po spaudimu, kad ji sukčiavo mane. Po to, kai aš padariau šį pranešimą, ir po bbgate mangment padėti man. Jie susisiekė su manimi ir pasakė, kad produktas, kad aš noriu buvo parduoti ir aš galiu gauti kompensaciją. Dabar aš laukiu grąžinimo ir atnaujins jus visus.
Keletas taškų
* Net jei aš ne kantrybės ji gali atsakyti į mano masažą
2 * jei jūs neturite produkto, kaip jūs paimti pinigus ir kaip jūs ne atnaujinti apie tai
3* jei žinote, kad pavėluosite arba negalėsite tiekti, kaip ne atnaujinti klientui.

tnx jums visiems
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
kokį gaminį užsisakėte?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Tu buvai jai šiurkštus, Ji elgėsi su Tavimi taip, kaip nusipelnei.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Aš esu Jenny Tan, apie tai, ką jis pasakė, noriu paaiškinti dėl savęs, kad mūsų įmonė nebūtų diskredituota, toliau pateikiamas "WhatsApp" pokalbio įrašas tarp manęs ir "Methylamine

Paprastai nuo gamyklos iki mūsų laivybos agento po apmokėjimo praeina 3-4 dienos, tačiau Methylamine pradėjo stumti mane dėl sekimo numerio tik antrąją dieną, o vasario 3 ir 4 d. yra savaitgaliai, tačiau jis niekada nenustojo stumti net savaitgalį. Aš visada atsakiau anksčiau, bet po to, kai aš atsakiau, jo pranešimai kaip būtų kaip lietus, todėl aš neatsakiau dieną ar dvi.

Kadangi kasdien turiu daug daugiau puikių klientų, laukiančių mano paslaugų, jau kreipiausi dėl pinigų grąžinimo už metilaminą. Tiesiog neturiu laiko aiškinti ir aiškinti. Dėl jo nemandagių žinučių jaučiuosi tikrai prislėgta ir patiriu stresą. Taigi ciao ciao draugas.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Nepamirškite, kad kitoje pusėje taip pat yra žmogus (labai dažnai įprastiniame darbe)
Kinų pardavėjai dažnai turi klientų iš viso pasaulio ir 'yra labai užsiėmę. Niekas 'nepasikeis nuo jūsų skubėjimo ir šlamšto siuntimo, siuntinys nepasieks jūsų greičiau!
Parodykite daugiau užuojautos kitiems, turėkite daugiau kantrybės, Nelaikykite visų sukčiais iš anksto. jei esate paranojiškas, nesiųskite pinigų be sąlyginio deponavimo.
Gal kada nors Siera parašys vadovą, kaip veikia visi tie fabrikai Kinijoje ir visas pirmtakų verslas.
Siera tai puikiai žino.
Geriausi linkėjimai.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kaip spėjau ankstesniame pranešime, metilaminas elgėsi kaip vaikas.
Jis turėtų būti išmestas iš bendruomenės už šmeižtą (pridedama nuotrauka).

G.Patton

atsižvelgdamas į pateiktus įrodymus, turėtumėte pakeisti temos pavadinimą, kad jis neklaidintų žmonių.
Su geriausiais linkėjimais
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tai labai įdomi situacija. Čia nėra nei teisingo, nei neteisingo. Stebime vaizdą, kai tiekėjų trūkumas daro įtaką paslaugų kokybei. Klientas visada teisus, net jei jis nekantrus. Geriau turėti 10 teigiamų atsiliepimų ir nė vieno neigiamo nei 20 teigiamų ir 1 neigiamą.

Vis dėlto įsitikinome, kad Amarvelbio nėra sukčius. Tačiau tai nekeičia fakto, kad sudarydami sandorius turite naudoti sąlyginio deponavimo priemones.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kaip sakė hizenberg
Nėra teisingo ar neteisingo
Jenny man grąžina pinigus.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ponas Heizenbergas, kaip savininkas, turėtų išlikti neutralus ir su visais elgtis vienodai (ką jis padarė - gerbti).
Tačiau visi mato, kokia tai "drama".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top