amfetamino įranga

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, parašiau žinutę keliems ekspertams, bet negavau atsakymo dėl įrangos pirkimo, bet negavau jokio atsakymo? Ar kas nors gali padėti?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mūsų ekspertai turi daug darbo su mumis :)

pirkti, ko norite? kokios įrangos jums reikia?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ačiū už atsakymą, ar galiu parašyti jums privačią žinutę?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
taip, bet aš nesu ekspertas; ir viešai daug vaikinas gali bandyti jums padėti galbūt :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Man tiesiog reikia visko, kad galėčiau atlikti didesnės apimties dalykus, todėl palauksiu, kol vienas iš ekspertų su manimi susisieks, žinau, kad jie tikriausiai bus užsiėmę svetaine, ačiū, kolega
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmasis priešpriešinis klausimas bus, ar jūs taip pat sėkmingai atlikote sintezę laboratorijos mastu ir viską žinote.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Tinkama plastikinė statinė, aušinimas statinėje. kondensatorius su vamzdžiu didesniame vamzdyje, išorinė dalis nuo sistemos izoliuota silikonu ar kuo nors kitu tinkamu, įrengta vandens įleidimo ir išleidimo sistema, tikrai paprasta.
Arba partijos reaktorius, jei leidžia biudžetas, misteris Pattonas turi puikų sriegį apie juos.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, drauguži, tiesa, tai turbūt vienintelis dalykas, su kuriuo nesu susijęs narkotikų prekyboje lol, bet turiu puikią galimybę gaminti kai kuriuos dalykus didesniu mastu, man tiesiog reikia ko nors, kas galėtų man pasakyti absoliučiai viską, ko reikia, kad galėčiau pagaminti gerą partiją didesniu mastu, ir nukreipti mane per žingsnius, biudžetas nėra problema, esu pradedantysis, bet greitai besimokantis, būčiau labai dėkingas, jei galėčiau gauti tvirtus patarimus, aišku, kad pradžioje bandyčiau tai daryti mažesniu mastu, bet visiems, kurie man padės šiuo klausimu, neprieštarauju, kad jiems ką nors duočiau
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ačiū mate, prašau perskaityti kitą mano pranešimą, jei u gali padėti?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, turėjau omenyje savo paskutinį įrašą
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
kalbėti su priv. rašyti, ką norite gaminti amperus ar kitas medžiagas. Padėsiu jums sukomplektuoti visą įrangą
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sveiki. Kitaip tariant, iš niekur nieko išmesdami didelę partiją, tarsi kepdami pyragą. Tai bus sunku, manau, net ir čia esantiems ekspertams, jums iš tikrųjų reikės žmonių, kurie turi patirties, kad galėtų iš rankovės išmesti didelę partiją ir tai padaryti jūsų vietoje. Manau, kad jūs negalėsite to padaryti vienas, neabejodamas savo gebėjimu mokytis ar apskritai savo įgūdžiais. Kreipkitės tiesiogiai į ekspertus, papasakokite, ką turite ir ką ketinate daryti, gal bus išeitis.
Linkiu sėkmės jūsų pastangose.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Papasakokite mums, ko pasigendate arba kur jums sunku suprasti.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, turėjau omenyje savo paskutinį įrašą
Ačiū, kolega
 
Top