Amfetaminas laisvosios bazės kaip kokainas?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mano laisvę mylintys draugai (y);)

Jei būtų atsitiktinai laisvai pasigaminęs amfetaminą (baltas su kreidos konsistencija), kaip tai būtų daroma su kokainu (Na₂CO₃ + vanduo šaukšte), ar jis
gautųsi rūkomoji medžiaga, pavyzdžiui, metamfetaminas ar panašiai? klausiu, nes radau maišelį su abejotina medžiaga viduje. Skonis buvo kartus, šiek tiek
šiek tiek panašus į kokainą, ir šiek tiek nutirpdė mano liežuvį + burną. Išgėriau 100 mg liniją, ir tai man suteikė šiek tiek euforijos + apsvaigimo. Vis dar nesu tikras
ar kokainas ir (arba) amfetaminas sumaišytas su kažkokiu lidokainu (ar panašiai), ir maniau, kad gerai, jei jį laisvai išbarsiu, tikrai žinosiu, ar tai kokainas, bet taip nebuvo
veikė taip, kaip tikėtasi. Jis nesudarė aliejaus sluoksnio, o plūduriavo kaip kristalai / maži akmenukai į viršų, kuriuos surinkau ir surūkiau. Dūmų skonis buvo labai aštrus, panašus į plastiko skonį (labiau panašus į plastiko nei laisvosios bazės kokaino).
su karčiu išliekančiu poskoniu, o vandens atliekos, susidariusios nuo freebasavimo šaukšte su kai kuriais dugno likučiais, turėjo silpną kvapą, panašų į amfetamino.

Po rūkymo: visi mano raumenys atsipalaidavę, jaučiuosi lyg ką tik išėjęs iš SPA vonios + šiek tiek euforijos, jaučiuosi apsvaigęs, ir tai suteikė šiek tiek budrumo, o širdis plaka greičiau.
Nieko blogo, jaučiuosi puikiai :), bet labai abejoju, kokia tai galėtų būti medžiaga? Taigi man labai daug reikštų, jei kas nors, turintis žinių, galėtų (galėtų) pateikti spėjimą ar 2 (žinau, kad tai sunku, nes pateikta išsami informacija).

Btw: Jūs turite mano giliausią pagarbą už tai, kad turite ir vadovaujate tokiam forumui kaip šis(pasauliui to reikia), jūs esate didvyriai, kurių negalima minėti ar girti viešai(bet aš esu gerbėjas ir siekiu juo tapti).
- Mano gimtoji kalba nėra anglų, ir aš dabar nesu blaivus. Todėl atsiprašau už rašybos klaidas ir pan.

Su geriausiais linkėjimais
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Pirmiausia atlikite keletą reagentų bandymų, kad galėtumėte palyginti savo rezultatus su pateiktais internete. Rekomenduočiau perskaityti šį įrašą:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0.
Abejoju, ar kas nors šiame forume gali jums užtikrintai pasakyti, kas tai yra, ir esu tikras, kad žinote, jog tikriausiai nėra geriausia idėja nuryti atsitiktines medžiagas, bet abejoju, kad ir aš to nedaryčiau, haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Pamiršau atsakyti į tikrąjį klausimą, bet esu beveik tikras, kad amfetaminas laisvosios bazės pavidalu kambario temperatūroje yra skystas aliejus, kurį, esu tikras, galėtum rūkyti, bet su juo nebūtų lengva elgtis
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ačiū už rekomendaciją, bet jau vėlu, o apie reagentus žinojau iš anksto(tiesiog dar nespėjau prie jų prieiti) (y) :)
bet taip, žinau, kad negerai nuryti atsitiktines medžiagas(paprastai to nedarau), bet turėjau bendrą idėją, kas tai galėtų būti(amfetaminas, kokainas ar koks nors opiodas) ir
skonis buvo karstelėjęs kaip kokaino, o ne kaip opiodų ir (arba) vėmimą sukeliančio skonio, kokį gali turėti kai kurie amfetaminai. Jaučiausi šiek tiek prislėgtas, todėl surizikavau ir tai pasiteisino.
puikiai pasiteisino. Mane tiesiog neramino tai, kad nežinojau, kas tai tiksliai buvo, ir taip pat buvo smalsu, ar amfetamino laisvoji masė( su natrio karbonatu + vandeniu ir šiek tiek karščio) galėtų ar duotų panašų poveikį, kaip aprašyta, pakeitus jį laisvąja mase.

Bet taip, dabar, kai apie tai užsiminėte, laisvasis amfetaminas yra medaus ir (arba) geltonos spalvos aliejinga medžiaga. Bet aš nebuvau tikras, ar freebasingas, kaip su kokainu, galėtų / galėtų jį pakeisti į kitą
medžiagą, pavyzdžiui, metamfetaminą (žinau, kad ne taip paprasta) ar panašiai, jei netyčia tai, ką aš turėjau freebase, buvo/yra amfetaminas, o ne kokainas, kaip maniau :)

- Ačiū, kad man atsakėte, vertinu tai (y). Nebuvau visiškai aiškus dėl savo klausimo, kuris buvo labiau susijęs su tuo, ar freebase amfetaminas, kaip ir kokainas, gali duoti kitą panašaus poveikio medžiagą, ir už tai atsiprašau. Ir dar kartą labai ačiū už atsakymą, gerasis pone.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nors galite rūkyti amfetamino pagrindą, neturėtumėte jo gana ėsdinančio
 
Top