• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Ar yra BB draugų iš Kanados?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ieškau ryšių Kanadoje, A: nes Kanadą myliu labiau nei Valstijas. B: man Kanada daug arčiau nei Meksika. Ir C: čia niekas man nesiunčia reagentų!

Adresas, kuriuo galėčiau siųsti, yra galutinis tikslas, bet reikia plėsti savo ryšių bazę.

Kaip galėtume vieni kitiems padėti? Praneškite man, jei galiu kuo nors padėti čia, Valstijose, nesvarbu, ar tai būtų siuntimo adresas, ar kiti ingredientai, kurių jūs dėl kokių nors priežasčių negalite gauti, o aš galiu, ar panašūs dalykai. Esu tikras, kad "kažkas" turi būti legalu čia, o ne ten?

Baigsiu trumpa istorija: Kartą su bičiuliu iš vidurinės mokyklos važiavome per Kanadą iš Aliaskos. Geriausia mano kelionė!! Visur, kur tik sustodavome, mus pasitikdavo tik malonūs žodžiai. Kai pirmą kartą sustojome ir aš pirmą kartą prispaudžiau kojas prie Kanados žemės, iš niekur nieko pribėgo laimingiausias mano kada nors matytas šuo ir pareikalavo paglostyti ir patrinti pilvą. Koks nuostabus būdas pirmą kartą patirti vietą! Velnias, net ir WalMart sveikintojai buvo malonesni (Mano draugui reikėjo dėžutės Kraft Dinner! Jau mažiausiai dešimt metų, o jis vis dar turi tą dėžutę, haha)

Vieną vakarą sustojome Edmontone, prisimenu, kaip sakiau, kad kada nors turėsiu grįžti ir ten užsiimti tikru verslu, verslas klestėjo, visur kilo nauji pastatai, buvo ką tik atidarytas beprotiškai didelis prekybos centras ir atrodė, kad jis klesti, buvau pakerėtas, iškart įsimylėjau. Tą vakarą nuėjome į barą ir, manau, supratau, kad kanadiečiai yra patys šilčiausi ir maloniausi girtuokliai, kokius tik gali sutikti. Jie kalbino MUS, įtraukė mus į savo pokalbį, ir mes visi supratome, kad turime tiek daug bendro. Tikrai viena geriausių naktų mano gyvenime, negaliu sulaukti, kada grįšiu!!!. OHHHHH CAAAANNNNNADAAAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Didžiausias šūdas, jei čia rašau aš, esu apsvaigęs, suprasite, kai būsiu sausas, stebėdami, kaip sulėtėja mano svetainės aktyvumas haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Šiandien daug rašiau, šiandien turiu nuostabių šūdų, KOKYBĖ?! Manau, kad ne ;)
 
Top