Ar kas nors turi patirties distiliuojant safirą iš kamparo?

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ar kas nors turi patirties distiliuojant safrolą iš rudojo kamparo aliejaus? Turiu iš Kinijos atvežto pavyzdžio užsakymą, kuriame turėtų būti 27 % safrolo. Šiuo metu renkuosi detales, kad galėčiau pasigaminti didelės galios aspiratorių, kuris bus mano vakuumo šaltinis. Nuolat veikiantis siurblys, kurio nominalus našumas 16 GPM, manau, kad kartu su lediniu vandeniu lengvai pasieks 20 mmHg, o iki 10 mmHg turėtų būti įmanoma pasiekti. Ar kas nors mano plane įžvelgia kokių nors problemų? Ketinu įrengti vakuumo matuoklį ant vakuuminės linijos ir naudoti Chromic vadove "Safrolo distiliavimas" pateiktą lentelę, kad neskraidyčiau aklai, tačiau iš kelių internete rastų pokalbių atrodo, kad kai kurie žmonės turi daug problemų ištraukdami jį iš kamparo aliejaus? Būčiau dėkingas už bet kokį patarimą ar įspėjimą dėl galimų spąstų.

Toliau planuoju refliuksuoti su KOH ir paversti į izosafrolą, vis dar atlieku tyrimus ir ieškau geriausio metodo, kaip iš izosafrolo pereiti į MDP2P. Bet kokie patarimai šiuo klausimu taip pat būtų dėkingi. Šiuo metu linkstu prie oksono metodo vien dėl to, kad lengva gauti reikiamų cheminių medžiagų, tačiau tikrai esu atviras pasiūlymams dėl didesnio išeigos kiekio.
 
Top