Question kas nors gali patarti naujokams, norintiems pradėti gaminti

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi. Pirmiausia aš gyvenu rytų azijoje, todėl prastai moku anglų kalbą.
Dabar esu mergaitė, bet labai noriu
Ieškojau daug dalykų, kuriuos galėčiau daryti šiais laikais, žinojau, kad šis darbas man tinka atsižvelgiant į viską. bet aš neturiu jokių žinių..
Mano šalyje sunku nusipirkti cheminių medžiagų, o kur paprastai gaunate sunkiau gaunamų medžiagų? Ir jei aš tiesiog žiūrėsiu vaizdo įrašą ir padarysiu jį, kas nors gali nukentėti, todėl ar turėčiau pirmiausia pradėti organinę chemiją?
ir bet koks geras patarimas yra sveikintinas ačiū, kad skaitote draugai
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Skaitykite skaitykite ir dar skaitykite plius tirkite chemines medžiagas, su kuriomis dirbate / dirbote.

jei atliekate sintezę, dėvėkite apsauginę laboratorinę aprangą ir visą veidą dengiantį respiratorių ir (arba) pirštines, gausiai vėdinkite

nedarykite to savo virtuvėje 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Galite lažintis, kad yra keletas esminių dalykų, kuriuos būtinai turite žinoti prieš pradėdami įgyvendinti praktikoje, taip pat yra dauguma dalykų, kuriuos išmoksite eidami, tačiau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti daugybę dalykų, kuriuos reikia dokumentuoti patiems, tada vėl klausti. pirmiausia turite mąstyti kaip ne chemikas ir ieškoti suf, pavyzdžiui, "neprisiimkite didesnio gaisro pavojaus, nei sugebate užgesinti", kad pasiektumėte natūralų klausimą "ar aš žinau, kaip naudoti gesintuvą?". Manau, kad taip daugumą pavojų pasitiksite pasitikėdami, kad esate šiek tiek pasiruošę (o tai tikrai negali būti teisinga kiekvieną kartą, kai pradedate, netikėtumai yra kitas "auklėtojas", su kuriuo turite susipažinti). Į sveikatą!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Esu tikras, kad geriausias būdas bus tiesiog mokytis chemijos,l jei tai padarysite, turėsite žinių, kaip savarankiškai pasigaminti įrangą, kaip naudoti ir kaip sintetinti reagentus iš pagrindinių junginių.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Daug informacijos naujokams yra forume (pavyzdžiui, pirmoji laboratorija) Vis dėlto panašu, kad jums gali kilti problemų dėl reikiamos medžiagos gavimo?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Nesuklastokite vertimo į lietuvių kalbą.
 
Top