Ar kas nors iš čia esančių bandė gaminti 2,5-dimetoksibenzaldehidą naudodamas benzaldehidą ir piridiną?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Gana daug visko pavadinime, bet jei turite, ar galite man pasakyti, kaip lengva tai padaryti?
Turiu krūvą benzaldehido, o aš nelabai mėgstu amfetaminus, daug mieliau jį paverčiau į 2,5-dmobž (taip, tai mano minėto cheminio junginio trumpinys lol) ir rizikuočiau gauti perpus mažesnį galutinio produkto kiekį, nes jis man dvigubai naudingesnis!
Be to, benzaldehidą labai lengva gauti, taigi, jei tai gana lengvai gaunamas sintezatorius, manau, kad kažką pasieksiu ir galėsiu pradėti laikytis kai kurių 2c receptų.
kokių nors minčių ar problemų, su kuriomis galiu susidurti? Man jo nereikia kilogramo...
Net 250 g man atrodo per daug, bet nesvarbu, nesu pardavėjas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Atsiprašau, turėjau omenyje 3,4-trimetoksibenzaldehidą
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Bent jau galėčiau nedideliais kiekiais pasigaminti meskalino....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jei turite užduoti šį klausimą, vadinasi, to nepadarysite. Jums neaišku, kodėl, bet galiausiai nusipirksite arba gausite kai kuriuos. Galbūt kreipkitės į vaniliną turėdami omenyje 3,4,5-(MeO)3-BA, o ne 2,5-(MeO)2... bandyta iš p-anizaldehido, o darbas sunkus.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Taip, aš išmokau. Supratau, kad praėjus kokioms 5 minutėms po to, kai tai parašiau, turėjau omenyje kažką panašaus į 3,4-hidroksi ph ar kažką panašaus, supainiojau meskalino pirmtaką, 2c pagrindinį pirmtaką ir 3,4hidroksifenrtilaminą. Visiškai skirtingi
...atsiprašau už tai. Nuo to laiko Iv turėjo pamoką apie fenetilaminus ir apie tai, kaip iš esmės skaitote chemines medžiagas atvirkščiai, todėl 3 ir 4 pozicijos yra visiškai neteisingos, jau nekalbant apie hidroksi vietoj dimetoksi ar trimetoksi. Atsiprašome už tai!
 
Top