Ar kas nors žino, iš ko galėčiau reeks triptaminą?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gana daug visko mano kito žemos temperatūros redukcinio aminavimo iki kitų psichodelinių triptaminų pavadinime... n,n-DET, šį kartą, bet tai ne itin svarbu.

Taip pat svarstau, ar neturėčiau šiek tiek pasūdyti, kad geriau išsilaikytų. Galbūt kaip benzoatą? Manau, kad būtent tas buvo gana stabilus... tada galiu jį išlaisvinti iš sūraus kalėjimo nedideliais kiekiais kiekvieną kartą, kai iš tikrųjų reikia paleisti RXN... tai labiau erzina, bet ne milžiniškai.
Tikrai ne taip erzina, kaip tai, kad 400+ g nueina perniek! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ką bandote padaryti? Rekristalizuoti N,N-DET arba nepakeistą triptaminą, kad jį išgrynintumėte? DET atveju, karšta heptano ir heksano ekstrakcija bus tinkama, kaip ir įprasto DMT atveju. Triptamino atveju tai galima padaryti dar paprasčiau, priklauso nuo naudojamo kiekio, 400 g triptamino yra daug, galbūt šiuo atveju geriau būtų vakuuminė distiliacija. Taip pat galima naudoti Soksleto ekstraktorių, jei tokį turite, bet vėlgi, jei tikrai reikia išgryninti 400 g triptamino, paprasčiau jį distiliuoti gerame vakuume.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Atsiprašau, taip, turėjau omenyje originalų triptaminą, iš tikrųjų galų gale turėjau gana gerų rezultatų naudodamas etilacetatą, kad peroksidinčiau iš....jis iš mažo nepermatomo / tamsiai rudo / geltono mažo kristalo tapo didesniu permatomu "saldžiai" atrodančiu kristalu.....ir kodėl? Tiesiog norėdamas užtikrinti grynumą prieš dietilinimą, nes kai iki šiol bandžiau dimetilinimą, gavau gana prastą išeigą. Nusprendžiau iš esmės daryti prielaidą, kad daugumoje dalykų yra nedidelė priemaiša, todėl pirmiausia atlieku paprastą reeksą, kad pažiūrėčiau, kas yra kas....Manau, kad tai tikrai negali padaryti nieko blogo...

Be to, nesakiau, kad ketinu iš karto atlikti pakartotinį cheminį tyrimą - tai yra toks dalykas, kurį galima atlikti, kai jį naudoju, naktį prieš reakciją arba dieną prieš ir per naktį išdžiovinti eksikatoriuje...

Tai nėra SUPER purvinas dalykas, kurį pats dekarboksilinau iš triptofano ar pan. Tai kažkas, ką nusipirkau iš Kinijos, bet norėjau pažiūrėti, į kokį skaidrų ir didelį kristalą galiu jį paversti.

Ne, tiesą sakant, tiesiog pamaniau, kad įtraukti jį į savo bendrą techniką atrodo gera idėja....

Kalbėdamas apie distiliavimą nesunaikinant daiktų, ką tik nusipirkau trumpo kelio distiliavimo galvutę... ji buvo pigi, nusipirkau ją dėl to, o ne dėl ko nors konkretaus.

Turiu daug tryptamino, nes dirbu su kuo daugiau skirtingų aldehidų ir vėlesnių redukcijų ir nieko neparduodu. Gyvenime esu padaręs daug n,n-DMT, bet labai mažai kitų triptaminų, todėl vienu metu darau tik nedideles reakcijas - tiesiog norėdamas išbandyti šiuos junginius.

Malonu žinoti, kad galiu jį paversti bet kokiu norimu pagrindiniu triptaminu, jei tik gaunu tinkamą aldehidą. Manau, kad tai šaunu...

Taip pat turiu 500 g 3,4,5-trimetoksibenzaldehido - kodėl? Nes niekada nesu bandęs meskalino ar TMA.
Ar man pavyks pagaminti bent kiek daugiau nei po 250 g kiekvieno iš jų? Žinoma, ne iš karto, bet per visą savo gyvenimą? ...tikriausiai lol

Be to, sunku nusipirkti iš Kinijos, nebent perkate arba 500g, arba 1000g, nes jie parduoda didžiulius kiekius.

Tiesą sakant, vienintelis reagentas, kurį mačiau parduodamą mažesniais kiekiais, buvo 2,5-DMOBA, kurio gavau 50 g, bet jis tikriausiai neturėjo man jo parduoti lol Aš jį taip pat perkristalizavau....why? Juodosios arba pilkosios rinkos šaltiniai...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Įrašas iš Purification of Laboratory Chemicals, 6-asis leidimas:


Tirpumas nepateiktas. Turiu šiek tiek 5-MeO-triptamino ir, kaip suprantu, vienas labiau nei triptaminas turi būti baltas ir grynas prieš pradedant reakciją.

Galvoju išbandyti Hailstormo metodą:

Jie taip pat sėkmingai naudojo 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tiesą sakant, man šiek tiek pasisekė su etilo acetatu... galiausiai...

Jis tiesiog iš mažų skeveldrų kristalų virto labiau permatomais ir cukringų granulių išvaizdos.

Suprantu, kad 99 % medžiagos veikia tiesiai iš maišo, tiesiog manau, kad tai negali pakenkti, ar ne....

Mano patirtis rodo, kad reagentus reikia pertvirtinti...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET yra nestabilus triptaminas, nesvarbu, kokią druską pagamintumėte. DPT yra daug geresnis, jei reikia jį ilgai laikyti.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O tai įdomu. Esu tikra, kad per daugelį metų jis buvo parduodamas kaip RC, ir esu beveik tikra, kad jį pardavinėjo kaip fumaratą, bet ne, ketinu jį pasilikti, kad galėčiau pabandyti kelis kartus... ir viskas.
Tiesiog atsitiko taip, kad galėjau gauti acetaldehido, tai viskas iš tikrųjų...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Planuoju dirbti, jei galiu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Dieve mano! Kaip tik ieškojau pusiau įtartinų propionaldehido tiekėjų, kad galėčiau pats įsitikinti, ar DPT yra tiek daug geresnis už DET.
Visada tiesiog darau prielaidą, kad sintezėms reikalingi reagentai šioje šalyje neprieinami, bet iš tikrųjų nemažai paprastų aldehidų iš tikrųjų yra prieinami...

Net neįsivaizdavau! Koks idiotas...

Tai tik įrodo, kad verta iš tikrųjų ištirti, kas yra stebima, kas ne, o kas tiesiog lengvai prieinama! 😱
 
Top