aqueuos methylamine 40%

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kaip pagaminti vandeninį metilaminą?
ar taip reikia daryti?
Paimkite metilamino hidrochlorido druską, tada ištirpinkite ją atitinkamame kiekyje vandens, tada atvėsinkite tirpalą iki maždaug 5* C ir įpilkite pakankamai (iš anksto atvėsinto) praskiesto NaOH(aq), kad susidarytų vandeninis metilamino laisvosios bazės tirpalas su NaCl
kaip apskaičiuoti sunaudojamo metilamino hcl ir vandens kiekį? kiek reikia praskiesto NaOH?
ar kas nors gali paskelbti pavyzdį, kaip paruošti 200 ml 40 % vandeninio metilamino tirpalo,

manau, kad mums reikia aiškaus šios procedūros aprašymo, nes dauguma iš mūsų tikriausiai negali gauti 40% aqueuos methylamine, gali gauti tik methylamine hcl.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
60 % tirpalo sudarys vanduo. formulė yra tokia: "vandens masė = (60/100) * bendra tirpalo masė".

apskaičiuokite metilamino hcl molus. santykis turėtų būti 1:1, taigi jums reikia tiek pat metilamino molių, kiek ir NaOH. konvertuokite molus į masę ir tai bus jums reikalingas kiekis. čia yra konvertavimo skaičiuoklė, bet jei norite, galite ieškoti kitos ^__^

ištirpinkite metilamino hcl vandenyje, atvėsinkite ir įpilkite atvėsinto NaOH tirpalo.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Dauguma žmonių sako, kad šiuo metodu negalime gauti 40 % koncentracijos laisvosios bazės tirpalo. Ar turite su tuo susijusios asmeninės patirties? Jei jį išbandėte ir gavote gerą rezultatą, ar galite pateikti recepto pavyzdį? Man jo reikia, kad galėčiau atlikti skaičiavimus. Ačiū.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
asmeninės patirties neturiu, atsiprašau. tik matematiką, kurią gavau iš kitų svetainių. stengiuosi ištirti dalykus prieš juos skelbdamas, bet pls pataisykite mane, jei klystu. ačiū <3

idk jei aš klystu, nes maniau, kad chemijos formulės buvo gana daug nustatytos akmenyje. tikiuosi, kad aš teisus. jei ne, tai gerai, aš galiu toliau bandyti ieškoti, jei vienas iš jūsų vaikinai vis dar reikia @rampage ^_^^

Nenoriu būti priežastis, dėl kurios kažkieno produktas yra bunkeris arba dar blogiau, priežastis, dėl kurios kažkieno laboratorija žlunga ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamin-40-from-methylamin-hcl.7950/#post-35651

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-freebase-solution-preparation.10551/#post-56501

čia yra keletas naudingų nuorodų, kurias radau kasinėdamas aplink svetainę :D
. Tikiuosi, kad rasite tai, ko ieškote fam

@rampage tai skirta ir tau
 
Top