Bandymas atgaivinti senus grybų dalykus

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Namuose radęs dėžę senos... suprask, labai senos (8-13 metų senumo) grybų auginimo įrangos, pabandysiu iš jos išpešti keletą dalykų.

Pabandysiu padaryti skystą kultūrą, kad pažiūrėčiau, ar ji atgims, pradėsiu nuo komercinio švirkšto PV (P. Cubensis "Pura Vida") likučio.

(neketinu čia priminti visų higienos ir aplinkosaugos priemonių, kurių tam reikia... tai nėra tikslas ir šioje temoje, o aš paisiau tik minimumo, rankų, indų ir erdvės valymas dirbant su alkoholiu, adatos deginimas žvake, daugiau nieko neturėjau...)

Darbo pradžia 21/05 apie 14 val.

- 200 ml H20
- 8,5 gr medaus
O1cvXYt6mh
PCrtqBPKgF
RoyYVX0Zb3

- Sumaišykite gerai 15min 15 psi slėgiu (iš viso +- 30 min virimo)
WxkUHu1Y0g
LyShpJzXYA
KrweagRGb9

- Prieš atidarydami slėginę viryklę, leiskite skysčiui atvėsti, jei jis vis dar šiek tiek karštas...
Pastaba: plūduriuoja nedidelės nuosėdos, spėju, kad medaus... karamelizuoto? tuo metu pirmenybę teikiau akacijų medui, bet šį kartą po ranka jo neturėjau.

- 2 ml 10 tūrio dalių vandenilio peroksido injekcija
TneAzDxwaG

- Mišinys gerai Sporų įšvirkštimas
Sn9zc0g2XP
AwlkT3O0Eb

Pastaba: Tikiuosi, kad jis pakankamai atvėso... esu nekantrus.
- Laikymas tamsoje 20/25° temperatūroje

Po kelių valandų smagiai pasigaminau 2 sporinius švirkštus su senais atspaudais (vienas mano ir vienas draugo) iš 2008 m. ir dar turiu komercinį švirkšto foną iš "Ekvadoro". Visa tai tam, kad galėčiau atlikti kitus bandymus, kai tik galėsiu. Man įdomu sužinoti, ar kas nors išliko.
0cNyMFzfoh

visa tai buvo padaryta mėgėjiškai...
Aš buvau geriau įrengtas tuo metu...
Pažiūrėsime, ar tai mane motyvuos iš naujo apsirūpinti

bus tęsinys (jei ši tema turi ką nors bendro su šia tema... aš net nesu tikras)
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Galiausiai 21-osios vakarą sterilizavau antrąją skystąją kultūrą.
22-osios rytą šį kartą ją paskiepijau savo naminiu sporų švirkštu iš P. C. Australijos
 
Top