B-nitro-2,5-dimetoksistirenas? Arba kažkas panašaus...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi pabandžiau nitroaldolio reakciją naudodamas etanolį kaip tirpiklį, nes neturiu didžiulio kiekio nitrometano, kurį taip pat galėčiau naudoti kaip tirpiklį.
Kvailai refliuksavau tik dvi valandas, nesuprasdamas, kad Šulgino metodas, iš kurio paėmė vaikinas, kurio vaizdo įrašą žiūrėjau, taip pat naudojo NM kaip tirpiklį, naudodamas amonio acetatą? Iš to, ką prisimenu.

Bet kokiu atveju, trumpai tariant, negaliu pasiekti, kad jis kristalizuotųsi, o tai verčia mane manyti, kad reakcija nebuvo baigta, nes stirenas turėtų būti labai lengvai X'stalalizuojamas...

Turiu tik šūdiną kaitinimo plokštę - pigią, kurią beveik visi perka iš Kinijos (SM2 ar kažkokia kitokia - mačiau ją skirtingų prekės ženklų, bet priekinis skydelis yra arba mėlynas, arba raudonas, o jo dydis yra 10x10 cm),
Aš refliuksavau tik dvi valandas, o paskui visą naktį tik maišiau RT, bet, kaip sakau, užpylus ICY ICY COLD izopropilu, jis nesugedo. Šiuo metu jis yra šaldiklyje, bet akivaizdu, kad kažkas negerai, nes visi visada mini, kaip lengva susikristalizuoti šioms blogoms molekulėms!

Manau, kad mano kaitinimo plokštelę paminėjau todėl, kad ką tik nusipirkau naują kaitinimo mantiją, nes kai pirkau savąją, buvau taip susižavėjęs skaitmeniniu temperatūros indikatoriumi, kad pamiršau patikrinti, ar joje iš tikrųjų yra prakeikta magnetinė maišyklė! Tai buvo labai 🙄😩 erzinanti situacija.
Tiesą sakant, man iki šiol man nereikėjo kaitinimo mantijos su maišykle, nes aš tik šaltai, reduktyviai aminavau triptaminą į įvairias psichoaktyviąsias medžiagas.

Aš tarsi bandžiau pereiti prie nitroaldolio reakcijos su 2,5-TMOBA arba 3,4,5-TMOBA, kad galėčiau gaminti ir savo fenetilaminus...

Ypač norėjau pabendrauti su "skalino" junginiais, nes niekada jų nebandžiau...

Gali būti, kad ši tema šiek tiek perkrauta, bet prisipažinsiu, kad vakar pirmą kartą išbandžiau TLC.

Pasigaminau 8:2 etil acetato ir metanolio mišinį ir panaudojau jį kaip judriąją fazę.
Aš gavau plokštelę (tik supratau keletą dalykų po to, kai iš tikrųjų tai padariau, pavyzdžiui, laikydamas plokšteles už kraštų, kaip senosios mokyklos nuotrauka), bet aš taip pat tikriausiai ne "taškas" pakankamai mažas, nes aš tiesiog naudojau kapiliarinį vamzdelį, nelaikydamas degiklio į vidurį ir traukdamas, kad padaryčiau mikro pipetę ar kaip jie vadinami...
O taip, šūdas, aš taip pat per ilgai palikau jį ryškinimo talpykloje, nesupratau, kad reikia jį ištraukti, kol jis neuždengė visos plokštelės...

Taigi, aš žinau, kad man reikia praktikuoti savo TLC prieš bandant... tikrai nieko, vėl tbf...

Taigi, manau, kad po viso to, tai šiek tiek smūgis tamsoje klausia jūsų, vaikinai, kodėl jis nėra kristalizuojasi!!

Vienas dalykas, kurį mėgstu organinėje chemijoje, yra tai, kad reikia turėti medžiagos, kuri nesikristalizuoja, sėklinį kristalą, kad ji susikristalizuotų...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip, taip pat pridėjau pakankamai nitrometano 10 g aldehido ir netyčia pridėjau 5 g...

Manau, kad pabandysiu dar kartą... šį kartą TIKRAI žiūrėdamas į skaičius! Ha

Koks idiotas...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Be to, kaip katalizatorių naudoju etilendiaminą...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bandysiu dar kartą su amonio acetatu tbf...

Tikrai nesu tikras dėl tirpiklio. Galbūt teks tiesiog nusispjauti ir naudoti nitrometaną. Jis tiesiog brangus ir erzina, nes su bet kokiu pasirinktu tirpikliu galiu gauti tik 40 % w/w - todėl pasirinkau DCM, kuris gerai veikė ir gavau pakankamai daug, tačiau nuolat distiliuoti šūdą reikia laiko ir pastangų, o ne užsisakyti gryną!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Pasistenkite į savo pranešimus įtraukti atskirą išsamų, bet kuo trumpesnį cheminės procedūros, kurios laikėtės, aprašymą - taip mokslo pasaulyje dalijamasi informacija.
Taip tikėtina, kad jūsų problemos bus akivaizdesnės ir greičiau išspręsite jas.
Jei norite, galite parašyti man pm žinutę į sesiją, kad padėčiau jums atlikti šį veiksmą, kol nesugadinsite visų aldehidų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labai dėkingi. Tiesą sakant, daug ką iv mokėsi per chatGPT, o paskui ieškojo (dažniausiai čia, jei neranda laisvo straipsnio), kad įsitikintų, jog tai, ką iv išmoko, iš tikrųjų yra tiesa.
Manau, kad galėjau įpilti per daug metanolio ir nepakankamai ilgai refliuksuoti.

Šiandien praktikavausi ištempti kapiliarinius vamzdelius, nustatyti dėmeles ir apskritai atlikti TLC... su medžiagomis, kurios, ŽINAU, yra švarios.

Taigi ką tik dėmėmis ištepiau plokštelę su 2 kartus 2,5-DMOBaldehido dėmėmis ir tada dviem tryptamino dėmėmis (ketinau naudoti kitą aldehidą, bet taip) ir atrodė, kad tai pavyko daug geriau nei aną dieną.

Tiesą sakant, manau, kad sintezės problema greičiausiai buvo ta, kad jis buvo ištirpintas per dideliame tirpiklio kiekyje, todėl jį buvo sunku reeksportuoti - manau, kad jei po refliukso būčiau sumažinęs slėgį, galbūt būtų pavykę...

Bet kokiu atveju, čia radau darbą, kuriame kaip tirpiklis naudojamas etilendiaminas ir IPA - žinau, kad daug žmonių naudoja amonio acetatą ir GAA, bet pamaniau, kad tai tikriausiai kvepės labiau nei etilendiaminas. Gali būti, kad klystu, bet viskas, kas turi amoniako, paprastai smirda, todėl taip.
Nežinojau, kad tai gana įprasta praktika, kai į katalizatorių dedamas katalizinis etilendiamino ir GAA kiekis.....

Bet kokiu atveju, taip, tikriausiai susisieksiu su jumis, jei sritį, kurioje, mano manymu, suklydau, ištaisysiu ir vis dar negalėsiu išspręsti. Jei tai yra gerai...

Juokinga, kad aš ką tik padėjau kažkam kirsti liniją su savo n,n-DMT redukcine animacija iš triptamino, todėl man patinka, kad tai, kas eina aplink, ateina aplink.

Jei kam nors parašysiu žinutę, išvalysiu ją ir sunumeruosiu visus klausimus - jaučiu, kad turbūt turėčiau pabandyti dar kartą, prieš kreipdamasis į ką nors, ištaisydamas tik tuos dalykus, kuriuose, mano manymu, suklydau.

Turiu tik porą klausimų, susijusių su TLC - ooo, kad rymed lol
 
Top