B-Nitrostireno klausimai....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Gerai, todėl suprantu, kad 2c-h laisvoji bazė nėra stabili, o aš esu žmogus, kuris išgyvena benzo abstinenciją, todėl pripažįstu, kad gali praeiti šiek tiek laiko tarp tam tikrų žingsnių atlikimo....
Turiu šiek tiek 2,5-DMOBA ir renku viską, ko reikia, kad galėčiau jį paversti 2c-h, o iš ten - visa potenciali produktų vaivorykštė...
Jau kurį laiką ruošiausi šiam procesui ir užtrukau, kol susiradau visą reikalingą šūdą.
Man tik įdomu, kiek stabilus yra b-nitrostirenas? Ar galėčiau atlikti šį etapą, o po to kelias dienas prieš sumažinimą laikyti jį tokį, koks yra, be problemų?
Iš tikrųjų aš netgi įsigijau šiek tiek LAH, kuris turėtų būti kietas. O ir etlenediaminas, kurio turiu, taip pat turėtų būti naudingas.
Užtrukęs tiek daug laiko, kol surinkau ir pradėjau domėtis kuo nors kitu, išskyrus triptaminų redukcines aminizacijas, nenoriu gaminti stireno, o grįžęs rasti, kad jis sugedęs!
Tikriausiai vis tiek jį supakuočiau vakuuminiu būdu, bet taip. Tikrai turėčiau tai daryti dažniau - reikėjo tai padaryti su mano n,n-DMT, kai jį gaminau, jis gal nebūtų raudonas... lol, tai tik pora gramų, bet vis tiek. Keista.
Bet kokiu atveju, taip, visi, kas darėte sintezę a la shulgin su amonio acetatu arba net jei tai darėte naudodami etlenediaminą kaip katalizatorių, prisijunkite čia ir praneškite man, kas manęs laukia! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H yra daug stabilesnis už beta-nitrostireną, kaip laisva bazė jis lėtai absorbuos CO2 iš oro ir iš dalies bus užterštas savo karbonatine druska, bet tai tik laisvo sąlyčio su oru atveju, jei bus sandariai uždarytas ir laikomas šaldytuve, galite laukti daug metų, kol iš jo padarysite ką nors įdomesnio, žinoma, jei būsite pakankamai kantrūs.
Arba paverskite į HCl druską, kad galėtumėte ilgai laikyti, be to, vėliau ją galima tiesiogiai bromuoti net ir druskos pavidalu.
Rekristalizuotus arba pakankamai grynus nitrostirenus taip pat galima gana ilgai laikyti šaldytuve sandariai uždarytuose stikliniuose buteliukuose ar flakonuose, o dar geriau - sandariose ampulėse.
 
Top