Question Vonios druskos (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) duoda teigiamų rezultatų atliekant testus prieš narkotines medžiagas, tokias kaip MDMA, amfetaminas...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Abejoju, ar vonios druskos (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) duoda teigiamus rezultatus reaktyviniuose kovos su narkotikais testuose, naudojamuose MDMA, amfetaminui aptikti, ar ne...
Ačiū visiems!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Nemanau, kad MDPV turi kokių nors bendrų metabolitų su MDMA; taigi ne.
Tai piro ir labiau panašus į alfa-PVP nei į MDMA, net cheminė struktūra panaši į abiejų derinį.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Maniakiškas atsakymas yra toks, kad ketonų turinčios stimuliuojančios medžiagos metabolizuojamos į jų hidroksilo analogą, kuris taip pat susidaro, kai vartojamos panašios medžiagos be ketonų dalies. Taigi jie visi turi bendrų metabolitų, tačiau man nėra žinoma, ar jų pusinės eliminacijos laikas turi ką nors bendro. Sugalvojau burnos purškalą, kuris panaikina daugumą seilių testų (neleiskite metabolitui sąveikauti su teste esančiu antikūnu). Jei teigiamas rezultatas metamfetamino atžvilgiu, turėtumėte deklaruoti piktnaudžiavimą efedrinuoto nosies purškalo vartojimu kaip klaidingai teigiamo rezultato priežastį.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
piktnaudžiavimo nosies purškalu deklaracija mano bičiuliui grąžino sunkvežimio vairuotojo pažymėjimą, nes jis yra profesionalus vairuotojas... o mes, reiveriai, priklausome nuo sunkvežimių vairuotojų, kaip priklausome nuo tokių žmonių, kaip aš, kurie aplink moko chemijos.
 
Top