BB WIKI enciklopedija

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB kviečia į chemijos-farmakologijos žinių biblioteką. Jūsų patogumui sukūrėme naują patogų duomenų pateikimo būdą, kuris skiriasi nuo forumo. Navigacija išdėstyta taip, kad intuityviai lengvai rastumėte reikiamą informaciją apie vaistų aprašymą, jų pirmtakus, sintezės metodus ir technologijas, analizę, gryninimą, savybes, farmakologinį poveikį ir pan. Visą WIKI BB turinį rašo atitinkamo profilio ekspertai. Rubrika nuolat papildoma ir atnaujinama atsižvelgiant į jūsų pasiūlymus ir pageidavimus, kuriuos galite palikti diskusijų skiltyje. Džiaugiamės matydami jus tarp mūsų naudotojų.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Pastebėjau, kad kai kurios vikipedijoje esančios nuorodos veda į bbgate clear-net puslapius.
Nesupraskite manęs neteisingai, kiek suprantu, viską sukonfigūravote tinkamai, kai prisijungimo sesijos neišlieka tarp .onion adresų ir clear-net adresų (nors tai gali būti tik mano naršyklės apsauga).
Tačiau dėl įvairių galbūt neaiškių priežasčių tai vis dar laikoma rizikinga.
Norėčiau sužinoti, ar galvojate apie galimybę išleisti ką nors panašaus į parsisiunčiamą (pilną) wiki archyvą?
Be privatumo problemų, taip pat galvoju apie išsaugojimą, turint omenyje tai, kad kartas nuo karto matome, kaip šios uždraustų žinių saugyklos kaupiasi, o paskui yra sunaikinamos.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prašau eksperto, ar galite man išskaidyti šią reakciją, tai reakcija pagal spaths ir gridnard dėl efedrino sintezės, prašau, man reikia vadovo, pavyzdžiui, tūrio reaguoti, laiko ir kitų sąlygų.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top