Geriausias 4MMC kristalizavimo būdas garaže

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Geriausias 4MMC kristalizavimo būdas garaže

Šis garažas, prie kurio turiu prieigą, yra labai atokiai ir nuošaliai, nėra galimybės naudotis nuolatiniu elektros energijos srautu. Turiu inverterį, kuris leidžia man naudotis elektra, kol esu ten su savo transporto priemone, bet tai yra vienintelė mano elektros prieigos forma (nebent turėčiau automobilio akumuliatorių arba 2 ar daugiau, kuriuos galėčiau sujungti ir naudoti kaip elektros energijos formą, o kai jie išsikrauna, galiu juos įkrauti savo transporto priemone, naudodamas šuolio laidus, arba pasiimti juos namo, kad įkrautų, tačiau to nenoriu daryti). Norėčiau, kad kristalizavimo metodas būtų paprasčiausias tokiam įrenginiui. Neturiu būdo, kaip kontroliuoti temperatūrą, kol manęs nėra. Čia man reikia idėjų ir ekspertų pagalbos. Jei reikia, galiu naudotis mikrobangų krosnele, kad galėčiau šildyti, arba galiu naudoti stovyklavietės viryklę, kuri veikia nuo dujų balionų. Aš tikiuosi, kad yra žmonių, kurie gali turėti panašią sąranką, kur tai nėra pats paprasčiausias būdas aš žinau, bet aš tiesiog noriu būti labai atsiskyręs, kaip mano pagrindinis prioritetas, o visa kita turėsiu rasti būdą, kaip dirbti aplink jį. Tikimės, kad čia yra žmonių, kurie gali padėti su kai kuriais metodais.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metodas, apimantis dvigubą tirpiklį ir jų %, taip pat sumaišyto karšto tirpiklio ir 4mmc miltelių santykis. Kartu su pirmiau minėtų sumaišytų tirpalų aukščio centimetrais ir kokio dydžio kristalų galiu tikėtis, prašom. Bet kokia pagalba bus puiki.
 
Top