Question Geriausios šalys mokslinių tyrimų cheminių medžiagų gamybai / pardavimui?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Man tik įdomu, kokiose šalyse reikėtų steigti rc laboratoriją, kad būtų galima aptarnauti JAV ir Europos rinką.

Man atrodo, kad kai kurios Rytų Europos šalys galėtų būti tinkamos, pavyzdžiui, Lenkija. Olandija arba Belgija galėtų būti geras pasirinkimas. Kitu atveju Kinija yra gera, o gal kita Azijos šalis?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Lenkija
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sėkmės su 3-20 metų kaltinimu už net ir nedidelio kiekio, pavyzdžiui, 20-30 gramų, gamybą.
Lenkijoje už narkotikus baudžiama daugiausiai visoje europoje kvailys.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Klausimas tikriausiai buvo apie tai, kur galima lengvai gauti daugiausia cheminių medžiagų, o ne apie tai, kur baudos yra mažiausios, ir ką reiškia "kvailys"? Kitą kartą būk šiek tiek protingesnis su savo kvailu atsakymu ir pagalvok savo tikriausiai mikroskopinėmis smegenimis, kurias turi savo galvoje, @CryoThio tikriausiai klausė, kur lengviausia gaminti, o aš jam pateikiau savo mintį. Ne vienoje vietoje jis paminėjo baudas. Kitą kartą atsakyk mandagiai ir turėsi geresnių rezultatų savo apgailėtiname gyvenime, kaip matau iš tavo šiurkštaus atsakymo. "Kvailys"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
lenkija yra europos sąjungoje, todėl jai nieko netrukdo, galite užsisakyti be apribojimų.
pagal jūsų minties strategiją kinija turėtų būti lengvesnė šalis gaminti bet kokius narkotikus / rc, bet dauguma jų ten yra nelegalūs ir už juos gresia mirties bausmė.
 
Top